Ładowarki Bobcat laureatem nagrody LCO 2019

LCO award Logo bobcatKompaktowa ładowarka gąsienicowa Bobcat T590, to najnowszy model w ofercie firmy, który zdobył Nagrodę LCO (Lowest Cost of Ownership = najniższy koszt posiadania). Model T590 zdobył Nagrodę LCO 2019 w kategorii kompaktowych ładowarek gąsienicowych. W ubiegłym roku to wyróżnienie przyznano miniładowarce gąsienicowej Bobcat MT55. Ładowarka Bobcat S70 również triumfowała podczas wręczenia Nagród LCO 2019, drugi rok z rzędu wygrywając w kategorii małych ładowarek o sterowaniu burtowym.

 

Nagrody LCO to jedyne w swoim rodzaju wyróżnienie na rynku, przyznawane na podstawie danych dotyczących długoterminowego kosztu eksploatacji sprzętu, zarówno kompaktowego jak i ciężkiego. Ich przyznanie organizuje EquipmentWatch, światowy lider w dziedzinie danych, oprogramowania i analiz dla branży maszyn budowlanych. W 15 różnych kategoriach nominowane są maszyny oferujące najniższe koszty utrzymania w okresie pięciu lat.

 

Całkowity koszt utrzymania, to jeden z najważniejszych aspektów branych pod uwagę przez klientów w chwili zakupu maszyny. Nagrody zdobyte przez T590 i S70 potwierdzają wysoką wydajność, jakość i niezawodność, z której słyną ładowarki kompaktowe, minikoparki, podnośniki teleskopowe oraz osprzęt firmy Bobcat od ponad 60 lat.

 

Komentując sukces firmy Bobcat podczas wręczenia Nagród LCO Jiri Karmazin, menadżer działu ładowarek w Doosan Bobcat EMEA, powiedział: - Jesteśmy bardzo zadowoleni z powodu ponownego wyróżnienia naszych maszyn. Pokazują one, dlaczego nawet po ponad 60 latach, ładowarki Bobcat pozostają liderem na rynku. Dzisiaj jedna na dwie sprzedawane ładowarki o sterowaniu burtowym, to maszyna Bobcat. Nasze nieustające zaangażowanie w zapewnienie wyjątkowej jakości oraz stosowanie innowacji pomaga nam utrzymać niekwestionowaną pozycję lidera na rynku.

 

Ładowarki kompaktowe Bobcat T590 i S70

 

Kompaktowa ładowarka gąsienicowa T590 oferuje ciężar roboczy wynoszący 3548 kg, znamionową nośność operacyjną (ISO 14397-1) wynoszącą 971 kg oraz obciążenie statyczne (ISO 14397-1) wynoszące 2774 kg. Jedną ze szczególnych właściwości kompaktowych ładowarek gąsienicowych Bobcat, takich jak T590, jest ich doskonałe dostosowywanie się do podłoża oraz stabilność oferowana przez gąsienice podczas pracy w trudnym terenie. Jest to maszyna dedykowana do prac związanych z utrzymaniem przestrzeni miejskiej oraz dróg przy zastosowaniu osprzętów takich jak frezarka i piły tarczowa Bobcat.

 

S70 to najmniejszy model w ofercie ładowarek Bobcat. Szerokości 901 mm, wysokość 1814 mm, całkowita długość z łyżką standardową wynoszącą 2472 mm oraz ciężar roboczy zaledwie 1268 kg sprawia, że ładowarka S70 to łatwa w transporcie, zwrotna i kompaktowa maszyna.

 

Dzięki swoim niewielkim wymiarom model S70 może w łatwy sposób dostać się do wąskich miejsc, takich jak bramy, alejki czy korytarze. S70 idealnie nadaje się do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni, gdzie większe maszyny nie mogą swobodnie się poruszać.

 

Modele T590 i S70, tak jak wszystkie kompaktowe ładowarki Bobcat, są wyposażone w system szybkiego montażu osprzętu Bob-Tach. System umożliwia szybkie i bezpieczne podłączanie szerokiej gamy osprzętów Bobcat, oferując tym samym wszechstronność, wydajność oraz oszczędność czasu w wielu aplikacjach.

 

Więcej informacji na temat firmy Bobcat oraz oferowanych produktów dostępnych jest na stronie www.bobcat.eu

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

LCO award Logo bobcat
TAGI: bobcat; ładowarek; ładowarki; nagrody; ładowarka; takich; bobcat; ; podczas; wręczenia; wyróżnienie; kompaktowe; ciężar; Ładowarki; nagród; roboczy; system; wynoszącą; maszyny; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »