Kubota wprowadza do oferty kosiarkę benzynową

Kosiarka Z112R (2)Oferta kosiarek japońskiego producenta poszerzyła się o kosiarkę benzynową Z122R, która sprawdzi się nie tylko w profesjonalnych zastosowaniach. Premiera nowego modelu miała miejsce na targach Zieleń to życie w Warszawie.
Jest to pierwsza kosiarka japońskiego producenta wyposażona w silnik benzynowy, co ważne – nie jest to silnik produkcji Kuboty. W modelu Z122R zamontowano spalinowy napęd Kawasaki FR651V. – Wprowadzając na rynek kosiarkę spalinową, zaufaliśmy japońskiemu specjaliście od silników benzynowych. Napęd zamontowany w kosiarce Kubota Z122R jest produktem bardzo dobrej jakości, jest praktycznie bezawaryjny – mówi Waldemar Zaremba, Szef Działu Sprzedaży Maszyn Komunalnych firmy Kubota.


Kosiarka Kubota Z122R należy do serii Zero Turn o zerowym promieniu skrętu. Zapewnia to bardzo wysoką manewrowość maszyny oraz możliwość pracy w niewielkich przestrzeniach. Szerokość koszenia nowego modelu wynosi 107 cm, maszyna wyposażona jest w boczny wyrzut trawy, możliwe jest również zamontowanie mulczera. Model Z122R w sposób zaawansowany umożłiwia dostosowanie jej do potrzeb użytkownika, deck tnący posiada 12 stopniową regulację. Ze względów bezpieczeństwa kosiarka jest wyposażona w ramę ROPS, która zabezpiecza operatora w przypadku wywrócenia się pojazdu.


Kubota Z122R stanowi uzupełnienie oferty Kuboty o kosiarkę dla wymagających użytkowników, którzy nie zajmują się usługowym koszeniem trawy. Przeznaczona jest bowiem dla użytkowników posiadających niewielki areał. Wraz z premierą nowego modelu kosiarki, Kubota uruchomiła również ofertę finansowania dostępną dla klientów indywidualnych – cena kosiarki Kubota Z122R wynosi 18 745 zł netto, płatność tę można rozłożyć na 10 rat 0%.

O firmie Kubota
Koncern Kubota Corporation, założony w 1890 roku przez Gonshiro Kubota, jest przedsiębiorstwem globalnym działającym w wielu różnych branżach. Oprócz produkcji ciągników i urządzeń dla rolnictwa, firma wytwarza m.in. silniki i sprzęt budowlany oraz produkty związane z systemami wodociągowymi oraz z ochroną środowiska naturalnego, jak na przykład stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków. Firma, której oficjalna siedziba znajduje się w Osace (Japonia), obecna jest w 110 krajach, a poziom sprzedaży netto w 2015 roku przekroczył 1,5 biliona jenów (prawie 13 miliardów Euro)..

 

www.kubota-eu.com

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Kosiarka Z112R (2)
TAGI: kubota; kosiarkę; modelu; ; wyposażona; nowego; benzynową; oferty; silnik; kosiarka; sprzedaży; również; wynosi; napęd; produkcji; bardzo; producenta; wprowadza; która; japo;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »