Artykuł o Tematyce Ekologicznej Konkurs naukowy wiedzy o OZE

logotypy


Projekt realizowany w ramach operacji „Odnawialne źródła energii (OZE) szansą na poprawę jakości powietrza”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie naukowym wiedzy o OZE, którego organizatorem jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu we współpracy z Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół rolniczych i leśnych z terenu województwa wielkopolskiego, którzy posiadają adres mailowy oraz mają dostęp do Internetu.


Nagrodami w konkursie są komplety materiałów: torba, notes, pendrive, watomierz oraz pirometr, które otrzyma 10 osób z najwyższą liczbą punktów.
 

Nagrodę specjalną w postaci zestawu edukacyjnego „Czysta energia”, służącego do eksperymentowania z energią słoneczną, wiatrową i ogniwami paliwowymi (technologia wodorowa) wraz z oprogramowaniem umożliwiającym symulacje różnych wariantów zasilania, obciążenia oraz komputerową obróbkę wyników doświadczeń, otrzyma szkoła, której uczniowie wśród 10 nagrodzonych zdobyli łącznie największą liczbę punktów.


 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

logotypy
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: konkurs; wiedzy; doradztwa; naukowy; otrzyma; rolniczego; konkursie; służącego; paliwowymi; ogniwami; wiatrową; słoneczną; ; energią; eksperymentowania; „czysta; energia”; ; wodorowa);

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »