shiuz__750 x 100 px_1

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Konferencja "Rolnictwo ekologiczne- szansa dla rolników i konsumentów"

logo1

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu, w ramach działań Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich, organizuje konferencję pn. „Rolnictwo ekologiczne – szansa dla rolników i konsumentów”. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z COVID 19 konferencja odbędzie się w dniu 8.10.2020 r. w formie webinarium. W jej trakcie poruszone zostaną zagadnienia aktualnych i przyszłych zmian w polityce rolnej wpływających na proces produkcji, kontroli i sprzedaży produktów ekologicznych. Omówione będą także problemy różnych technologii produkcji ekologicznej.

Ponadto, podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych „Bio Expo” w Nadarzynie, w dniu 9.10.2020 r. planujemy podsumowanie dwóch konkursów zorganizowanych przez jednostki doradztwa rolniczego we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

  1. Konkurs „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne". Podczas imprezy już po raz trzynasty nagrodzimy rolników, którzy w swoich gospodarstwach upowszechniają ekologiczne metody produkcji rolnej, a także propagują innowacyjne i prośrodowiskowe rozwiązania.
  2. Konkurs „Najlepszy doradca ekologiczny”, w którym wyłonimy i nagrodzimy najlepszych doradców specjalizujących się w propagowaniu zasad i idei rolnictwa ekologicznego.

Podczas „Bio Expo”, w dniach 8-10.10.2020 r. zapraszamy także do odwiedzenia wspólnego stoiska informacyjno – promocyjnego CDR oraz instytutów naukowych pn. „Nauka i doradztwo dla rolnictwa ekologicznego”.

Zgłoszenia na konferencję będziemy przyjmować do dnia 7 października, na adres mailowy: szkolenia.radom@cdr.gov.pl.

Osoby zgłoszone otrzymają link do webinarium.

Za organizację konferencji odpowiadają: Dariusz Pomykała d.pomykala@cdr.gov.pl oraz Marek Krysztoforski; m.krysztoforski@cdr.gov.pl

 

Do pobrania:

Program konferencji

Karta zgłoszenia

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

logo1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: konferencja; szansa; także; doradztwa; rolniczego; rolnictwa; "rolnictwo; produktów; produkcji; podczas; „bio; ; konferencję; ekologiczne; rolników; ekologiczne-; konsumentów"; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »