Już wkrótce rusza kolejny konkurs w programie Mamy kota na punkcie mleka „Nakręceni na mleko”

 

Program „Mamy kota na punkcie mleka” zaprasza do kolejnego konkursu, który rozpoczyna się 5 października dlatego dobrze się do niego już dziś przygotowa
. Udział w konkursie zarezerwowany jest dla uczniów szkół podstawowych, które przystąpiły do programu „Mamy kota na punkcie Mleka”. Jeśli Wasza szkoła jeszcze tego nie uczyniła nic straconego. Wystarczy wypełnić deklarację dostępną na stronie www.kochammleko.pl w zakładce Dołącz do nas i przesłać ją do Polskiej Izby Mleka.

Naprawdę warto wziąć udział w konkursie, gdyż zarówno na uczniów jak i nauczycieli czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy konkursu, będą mieli za zadanie przygotować krótkie ok. 30 sekundowe filmiki, które będą mówiły o tym co najbardziej lubią w mleku i nabiale. Technika przygotowania filmów jest całkowicie dowolna. Mogą być nakręcone smartfonem, tabletem, kamerą internetową laptopa... Wszystkie chwyty dozwolone. Gotowy filmik w postaci pliku cyfrowego należy przesłać mailem na adres mleko@landbrand.pl. W tytule maila należy wpisać – „Nakręceni na mleko”, a w treści imię i nazwisko uczestnika, oznaczenie szkoły, klasy oraz nazwisko wychowawcy.

Na prace konkursowe czekamy od 5 października do 5 listopada br. do godz. 23:59:59. Autorzy pięciu najlepszych otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody – kamery sportowe firmy Manta wraz z uchwytami.

Nagrodami jakie organizator przewidział dla nauczycieli, których uczniowie nadeślą największa liczbę prac konkursowych są czytniki e-booków Booky Light firmy Kiano.

Pamiętaj! Mleko zawiera niemal wszystkie składniki odżywcze potrzebne człowiekowi do życia i są one dobrze przyswajane. Cenne składniki jakie się w nim kryją to m.in. sód, potas, żelazo, magnez, cynk, jod oraz bogactwo witamin: C, D, E, K, PP i witaminy z grupy B. Mleko to najbogatsze źródło łatwo przyswajalnego wapnia. Dlatego powinniśmy być „Nakręceni na mleko!”


Program Mamy kota na punkcie mleka jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: punkcie; udział; należy; polską; dlatego; dobrze; uczniów; wszystkie; atrakcyjne; będą; składniki; przesłać; października; które; wkrótce; „mamy; programie; mleko”; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »