Jarmark Bożonarodzeniowy

Zakończył się V Kiermasz Świąteczny „Polska Smakuje”, zorganizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz Centrum Doradztwa Rolniczego, Odział w Radomiu. Jak co roku miejscem jarmarku był teren przed wejściem do budynku Ministerstwa przy ul. Wspólnej 30 w Warszawie.

 


Swoją bogatą ofertę wystawiło 19 podmiotów z całego kraju, oferując znakomite wyroby kulinarne (m.in. wędliny naturalne, wędliny z hodowli bez stosowania GMO, przetwory z gęsi, potrawy tatarskie, sery korycińskie, sery góralskie typu oscypek, wyroby garmażeryjne, miody, przetwory z borówki amerykańskiej i inne) oraz rękodzielnicze (m.in. zabawki z drewna, szale, ekologiczne poduszki).


Zainteresowanie zakupami na kiermaszu było bardzo duże i wielu wystawców kilkukrotnie musiało uzupełniać towar. Stoiska na kiermaszu odwiedzili Podsekretarz Stanu Ryszard Zarudzki oraz Dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego Jacek Węsierski i Dyrektor Oddziału w Radomiu Henryk Skórnicki, którzy również skorzystali z bogatej oferty handlowej i zrobili świąteczne zakupy.


Fakt, że wielu wystawców bierze udział w kiermaszu po raz kolejny, świadczy o tym, że przyjazd do Warszawy to dobra okazja promocji i sprzedaży swoich produktów. Natomiast dla organizatorów to przesłanka do kontynuacji tego typu przedsięwzięć w przyszłości.

 

125ml milk

63c2163e586090fd7b13a018ef4fa72d
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; kiermaszu; rolnictwa; centrum; dyrektor; wędliny; (m.in.; jarmark; przetwory; wyroby; wystawców; bożonarodzeniowy; radomiu; węsierski; rolniczego; henryk; oddziału; ryszard; zaru;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »