II Ogólnopolskie seminarium dla pełnomocników ds. zarządzania ryzykiem

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na II Ogólnopolskie seminarium dla pełnomocników ds. zarządzania ryzykiem pt. "Praktyczne aspekty zarządzania ryzykiem w jednostkach doradztwa rolniczego", które odbędzie się w dniach 19-20 marca 2015 r. Seminarium jest kolejnym spotkaniem pracowników odpowiedzialnych za realizację zadań związanych z zarządzaniem ryzykiem w ośrodkach doradztwa rolniczego i daje początek cyklicznym (corocznym) spotkaniom.

Nadrzędnym celem tych spotkań jest stworzenie platformy współpracy i wymiany doświadczeń grupy pracowników realizujących podobne zadania oraz systematyczne i adekwatne do realizowanych zadań doskonalenie zawodowe.

Do udziału zapraszamy doradców i specjalistów zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego, realizujących w imieniu kierownika jednostki zadania z zakresu kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem (w tym pełnomocników ds. zarządzania ryzykiem oraz pełnomocników ds. zarządzania jakością).

Celem edukacyjnym seminarium jest doskonalenie wiedzy i umiejętności pracowników zatrudnionych w publicznych jednostkach doradztwa rolniczego na temat kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem w jednostkach sektora finansów publicznych.

Celem praktycznym seminarium jest analiza stanu wdrożenia systemu zarządzania ryzykiem w jednostkach doradztwa rolniczego, porównanie istniejących rozwiązań, wymiana doświadczeń oraz próba stworzenie modelowego rozwiązana w tej dziedzinie adresowanego do ośrodków doradztwa rolniczego.

Rozpoczęcie szkolenia planujemy w dniu 19 marca o godz. 11.00, a zakończenie w dniu 20 marca  ok. godz. 13.00.

Koszty udziału w szkoleniu:

  • pracownicy wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego - 178 zł (nocleg i wyżywienie),
  • pozostali uczestnicy – 318 zł (dydaktyka, nocleg, wyżywienie).

Zgłoszenia udziału w szkoleniu na załączonym druku prosimy przesłać do dnia 11 marca 2015 r. (fax, e-mail).

Zgłoszenia:
Janina Dąbrowska, 22/729 66 34 wew. 106, j.dabrowska@cdr.gov.pl

Do pobrania:

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ryzykiem; zarządzania; doradztwa; seminarium; jednostkach; rolniczego; pracowników; udziału; zadań; zatrudnionych; rolniczego; ; stworzenie; realizujących; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »