Nowy nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach PO RYBY 2007 - 2013

rybyARiMR zaprasza do składania wniosków o przyznanie wsparcia w ramach środka 3.1 "Działania wspólne", które wchodzi w skład PO RYBY 2007 -2013. Pomoc można otrzymać na restrukturyzację uznanych organizacji producentów, a także na inwestycje w sprzęt i infrastrukturę związaną z produkcją, przetwórstwem lub obrotem produktami rybołówstwa lub unieszkodliwieniem odpadów i ścieków.

Ważne jest, że do objęcia dofinansowaniem będą brane pod uwagę jedynie te koszty kwalifikowalne, które zostaną poniesione do 31 lipca 2015 r. Wnioski o przyznanie wsparcie na "Działania wspólne" można składać od 10 marca do 23 marca 2015 r. w oddziałach regionalnych Agencji właściwych ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę ubiegającego się o pomoc. Wsparcie będzie przyznawane do wyczerpania środków finansowych, zgodnie z kolejnością złożenia prawidłowo wypełnionego i udokumentowanego wniosku o przyznanie pomocy.

Termin oraz warunki przyznanie wsparcia w ramach środka 3.1 "Działania wspólne" podał do publicznej wiadomości Prezes ARiMR Andrzej Gross za pośrednictwem ogłoszenia zamieszczonego 19 lutego 2015 r. w dzienniku ogólnopolskim oraz na portalu internetowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zobacz komunikat Prezesa ARiMR w tej sprawie

Źródło: DKS ARiMR

125ml milk

ryby
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: przyznanie; ramach; które; można; wsparcie; nabór; środka; agencji; pomocy; wsparcia; wniosków; wypełnionego; prawidłowo;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »