Doradcy, rolnicy – zapraszamy na szkolenie: "PROW 2014-2020"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu informuje, że w dniu 06.06.2019 roku organizuje szkolenie nt. „PROW 2014-2020” – aktualne nabory wniosków, na które serdecznie zapraszamy doradców z podmiotów prywatnych i rolników.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące wybranych działań PROW 2014-2020 tj. Premii dla młodych rolników i Restrukturyzacji małych gospodarstw wraz z aktualnymi informacjami o wprowadzonych zmianach w tych działaniach. Dodatkowo zaprezentowane zostaną ogólne zasady prowadzenia działalności w ramach RHD, za którą wnioskodawcy „przetwarzając produkty rolne” mogą uzyskać wyższą liczbę punktów decydującą o dostępie do działań jak i o kolejności przysługiwania pomocy.

 Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18 i jest odpłatne w wysokości 140,00 PLN, na co składają się koszty dydaktyczne, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, obiad. Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia po uprzednim zgłoszeniu w karcie uczestnictwa (cena noclegu 70 zł, śniadania 18 zł). Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 31 maja 2019 roku na adres szkolenia.radom@cdr.gov.pl. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych prosimy powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na trzy dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Osoby do kontaktu:
- rekrutacja i organizacja – Tomasz Gielo tel. 48/365 69 24,
- zagadnienia merytoryczne: Bolesław Pieczyński, tel. 48/3656942, Ireneusz Gradka, tel. 48/3656933

Załączniki:

Ramowy program szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnictwa

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; zapraszamy; doradcy; ; szkolenie; działań; zgłoszenia; zagadnienia; zostaną; szkolenia; uczestnictwa; ; rolnicy; noclegu; rolniczego; radomiu; szkolenie:; 2014-2020"; oddział; ce;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »