Dołącz do grona uczestników XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej już dzisiaj!

Dyrektor Agnieszka MaliszewskaRekrutacja uczestników największej cyklicznej konferencji branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej ruszyła. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona, a goście, z którymi będzie można podyskutować o najważniejszych problemach są wyjątkowi.

– Forum to niebywała okazja, by porozmawiać na temat sytuacji branży mleczarskiej nie tylko w Polsce, ale w Europie i na świecie. Nasza konferencja stała się platformą do wymiany, myśli, poglądów i doświadczeń. To także szansa dla przedstawicieli spółdzielni mleczarskich, by poszukać nowych rozwiązań wobec problemów, z którymi się borykają – zachęca Agnieszka Maliszewska, organizator XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.
Uczestnicy konferencji, 18-20 października w Serocku, będą mogli podyskutować o problemach branży z osobami, które mają decydujący wpływ na politykę rolną nie tylko w Polsce, ale i w Unii Europejskiej – z ministrami rolnictwa z kilku krajów, przedstawicielami Parlamentu Europejskiego
i Komisji Europejskiej, ekonomistami oraz innymi wybitnymi ekspertami.
Ze zgłoszeniem na XV FSM nie warto czekać. Ze względu na wyjątkowych gości oraz tematy, które będą poruszane podczas konferencji, zainteresowanie udziałem w wydarzeniu jeszcze przed rozpoczęciem rejestracji było ogromne. Tegoroczna edycja Forum poświęcona będzie międzynarodowym umowom handlowym, światowej konkurencji na rynku mleka, nowym rynkom zbytu oraz temu, jak Brexit wpłynie na politykę rynku mleka. Udział w FSM potwierdzili prelegenci z wielu krajów i instytucji z całego świata. Zapowiada się wyjątkowa edycja Forum.

 

 

 

– Wartość merytoryczną i jakość naszej konferencji tworzą jej uczestnicy. Dlatego serdecznie zapraszam do udziału w XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej. Warto być z nami 18-20 października – zaprasza Agnieszka Maliszewska.
Do udziału w FSM można się zgłosić wypełniając formularz dostępny na stronie www.forum-mleczarskie.org pod linkiem http://forum-mleczarskie.org/pakiety-uczestnictwa/. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2017 r. Więcej informacji o Forum można znaleźć na naszym Facebooku i Twitterze.

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Dyrektor Agnieszka Maliszewska
TAGI: mleczarskiej; można; ; branży; politykę; polsce; ; będzie; którymi; podyskutować; które; spółdzielczości; agnieszka; konferencji; ; października; dołącz; będą; ud;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »