Chcesz prowadzić nowoczesne gospodarstwo rolne? Dowiedz się, jak je wyposażyć podczas Agro Show

Już po raz dwudziesty, od 20 do 23 września w Bednarach k. Poznania odbędzie się wystawa Agro Show. Każdego roku wydarzenie gromadzi ponad 800 wystawców i przyciąga blisko 120 tys. odwiedzających.
 
Wrześniowa impreza Agro Show stanowi największe tego typu wydarzenie nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Podczas czterech dni będzie można zwiedzić zarówno wystawione pod gołym niebem najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze, jak i wziąć udział w pokazach i konkursach.
 
Dni wystawy podzielono tematycznie – pierwszy z nich dedykowany jest przedstawicielom branży, drugi szkołom, a trzeci i czwarty wszystkim chętnym. Niezależnie od dnia wizyty, Agro Show przywita swoich gości szeregiem atrakcji, przyjazną atmosferą oraz ogromną dawką wiedzy branżowej.
 
W Agro Show bierzemy udział już po raz kolejny. Zawsze korzystamy z okazji, by poznać się twarzą w twarz i porozmawiać z rolnikami o ich potrzebach – mówi Maria Gawęda z firmy Kingspan Water & Energy, która jest jednym z wystawców. – Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami w rolnictwie. Śmiało powiem, że nie tylko doganiamy, ale czasami prześcigamy pod tym względem inne kraje i takie wydarzenia są tego dowodem.
Agro Show to nie tylko spotkania edukacyjne, panele dyskusyjne, pokazy i konkursy. To także okazja, by zobaczyć z bliska nowości rynkowe i porozmawiać z producentami, którzy czekają na opinie użytkowników swoich produktów. Do dyspozycji 800 wystawców przeznaczono niemal 15 hektarów powierzchni. Impreza została objęta patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 
Kingspan Environmental to światowej klasy producent rozwiązań z zakresu ochrony środowiska wchodzący w skład międzynarodowego koncernu Kingspan Group PLC.

Firma dostarcza niezawodnych, wiodących na rynku rozwiązań z zakresu: bezpiecznego magazynowania substancji płynnych oraz monitorowania poziomu przechowywanej cieczy, zarządzania gospodarką wodno-ściekową, a także kompleksowego wykorzystywania energii odnawialnej.

Innowacyjne rozwiązania, bogate doświadczenie oraz najwyższej jakości surowce wykorzystywane do produkcji pozwalają firmie nie tylko utrzymywać pozycję lidera, lecz także wyznaczać wzorce wśród oferowanych wyrobów. Produkty są dostępne w ponad 85 krajach na całym świecie.

Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa jest: profesjonalna obsługa klienta zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu, oraz szybka dostawa.
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: ; podczas; chcesz; prowadzić; rozwiązań; porozmawiać; zarówno; udział; swoich; impreza; także; wydarzenie; wystawców; kingspan; nowoczesne; gospodarstwo; rolne?; dowiedz; wy;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »