shiuz__750 x 100 px_1

AgriTech Hub z prelekcją i stoiskiem na Centralnych Targach Rolniczych

W dniach 25-27 listopada br., w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą, odbędą się Centralne Targi Rolnicze – jedna z największym konferencji, gromadząca przedstawicieli sektora rolno – spożywczego. Nie zbraknie na niej funduszu venture capital AgriTech Hub, który będzie miał swoje stoisko w sektorze Innowacji (hala F) oraz zaprezentuje wyniki raportu Badanie (R)ewolucja Agrobiznesu.


Spotkania i dyskusje

Centralne Targi Rolnicze (CTR) to inicjatywa targowa, która skupia branżę rolno-spożywczą. Podczas trzech dni odbywają się spotkania rolników i mieszkańców obszarów wiejskich z producentami maszyn, urządzeń, środków do produkcji rolnej oraz instytucjami oferującymi wsparcie i usługi logistyczne, finansowe czy doradcze.
Sobotnia część konferencyjna CTR poświęcona będzie wyzwaniom, zagrożeniom oraz prognozom w obszarze innowacji w polskim sektorze rolno – spożywczym. W tematykę panelu doskonale wpisuje się raport Badanie (R)ewolucja Agrobiznesu wydany przez AgriTech Hub, który odpowiada na te i wiele innych pytań. Podczas prelekcji eksperci funduszu przedstawią jaki obraz polskiego sektora rolno - spożywczego wyłania się z ankiety, którą przeprowadzili wśród decydentów sektora agrotech w Polsce.


O badaniu
Celem badania, prowadzanego od maja do lipca br., było dotarcie do jak największej grupy odbiorców, związanych z szeroko pojętą branżą agrotech. „Zależało nam z jednej strony na poznaniu aktualnej oceny sytuacji w sektorze rolno-spożywczym, z podziałem na specjalizacje, z drugiej zaś na informacji zwrotnej dotyczącej potrzeb w zakresie innowacji i nowych technologii” – mówi Marcin Woźniak, Prezes Zarządu AgriTech Hub. „Z udzielonych odpowiedzi, wynikają jasne oczekiwania względem projektów do komercjalizacji, co stanowi dla nas cenną wskazówkę pod kątem przyszłych inwestycji” – dodaje.


Patronami publikacji są MIT Enterprise Forum Poland, PTAK Warsaw Expo – organizator Centralnych Targów Rolniczych oraz Unique Ad – sieć reklamowa dla biznesu przemysłowego. Raport wspierają również portale Rolnicy.pl oraz PPR.pl.


AgriTech Hub na Centralnych Targach Rolniczych

Pełne wyniki badania zostaną zaprezentowane już w sobotę 26 listopada, w trakcie panelu ekspertów CTR o godzinie 14.00. Przedstawiciele funduszu AgriTech Hub będą również obecni od piątku do niedzieli tj. 25-27 listopada na stoisku w Sektorze Innowacji (hala F).
AgriTech Hub jest pomostem między światem nauki a biznesu, dlatego od początku swej działalności stawia na ścisłą współpracę ze środowiskiem naukowym. Jako jeden z dwóch funduszy venture capital w Polsce współpracuje, w zakresie ewaluacji i promocji projektów, z MIT Enterprise Forum Poland – polskim oddziałem ogólnoświatowej sieci MIT Enterprise Forum (MITEF), zrzeszonej pod egidą Massachusetts Institute. Funduszem zarządza doświadczony zespół ekspertów, który dotychczas aktywnie działał przede wszystkim w obszarze nowych technologii i ICT, m.in. w funduszu venture capital – KnowledgeHub, który dedykowany jest innowacyjnym rozwiązaniom ICT i skupia w swoim portfelu 23 spółki. Więcej informacji nt. Funduszu AgriTech Hub na www.agritechhub.com
 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: ; agritech; funduszu; innowacji; sektorze; który; centralnych; sektora; capital; targach; venture; rolniczych; enterprise; podczas; będzie; listopada; również;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »