Wystawa prac małych SUPERFARMERÓW na Stadionie Narodowym w Warszawie

Konferencja i 85-lecie magazynu Farmer

Warszawa, 8 listopada 2016 – Wyobraźnia i zamiłowanie do rolnictwa, a także talent plastyczny – to cechy jakie wyróżniają autorów zwycięskich prac konkursu „Mały SUPERFARMER”. Wystawa dzieł młodych artystów towarzyszyć będzie dorocznej konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”, która odbędzie się w Warszawie 22 listopada br. Farmer, magazyn rolniczy z najdłuższą historią w Polsce, obchodzi w tym roku 85-lecie istnienia.

Na konkurs zorganizowany przez redakcje miesięcznika Farmer i portalu farmer.pl wpłynęło blisko 400 prac – rysunków, makiet i wyklejanek. Oceniane były pomysłowość, a także staranność i technika wykonania.

– W tym roku miesięcznik Farmer obchodzi 85. urodziny. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla dzieci i – co bardzo nas cieszy – zostaliśmy zasypani przez najmłodszych czytelników pracami, makietami ciągników, kombajnów oraz całych gospodarstw. Wybór laureatów był dla nas bardzo trudnym zadaniem – mówi Wojciech Denisiuk, redaktor naczelny magazynu Farmer i portalu farmer.pl. – Barwne i pomysłowe prace to znak, że rosną kolejne wspaniałe pokolenia znawców z zakresu rolnictwa – pełnych pasji i kreatywności – dodaje.

Laureatów wybrano w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 7 lat oraz od 8 do 13 lat. Wystawa najlepszych prac zostanie zaprezentowana podczas konferencji „Narodowe wyzwania dla rolnictwa na Narodowym”. Organizowane już po raz czwarty wydarzenie jest opiniotwórczą debatą poświęconą przyszłości polskiego rolnictwa. 22 listopada br. zostaną poruszone zagadnienia z zakresu ubezpieczeń i finansów, agrotechniki, techniki rolniczej oraz produkcji zwierzęcej. Nowością będzie blok tematyczny poświęcony produkcji trzody chlewnej. Podobnie jak w roku ubiegłym, wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja Sady i Ogrody na Narodowym. W branżowym spotkaniu weźmie udział ponad 1000 rolników.


Konkurs „Mały SUPERFARMER” został zorganizowany z okazji 85-lecia miesięcznika Farmer, który
w portfolio wydawcy, Grupy PTWP, wraz z portalami farmer.pl i gieldaronla.pl, znajduje się od listopada 2010 roku.

Więcej informacji na temat konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”:
http://www.farmer.pl/konferencje/
Portal nowoczesnego rolnika dostępny jest pod adresem www.farmer.plInformacje o Grupie PTWP SA:
Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995r. Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji obejmujących wydawanie magazynów prasowych i specjalistycznych publikacji, budowę i zarządzanie portalami internetowymi, a także organizację kongresów, konferencji, seminariów
i wydarzeń specjalnych oraz szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.

Grupa PTWP SA jest wydawcą m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, czasopisma Rynek Spożywczy, miesięcznika Rynek Zdrowia i miesięcznika Farmer. Grupa PTWP SA posiada 70 proc. udziałów w PTWP–ONLINE Sp. z o.o.,
do której należą branżowe portale m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl, infodent.pl, pulsHR.pl, promocjada.pl, farmer.pl, serwis gieldarolna.pl.

Posiada 100 procent udziałów w spółkach Publikator i Publiaktor.pl, wydających tytuły takie jak: Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, 100% Wnętrza, Meble Plus, Łazienka oraz dobrzemieszkaj.pl.

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect.
Zapraszamy na stronę www.ptwp.pl.

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: ; listopada; wystawa; także; konferencji; wyzwania; farmer; będzie; warszawie; farmer; ; bardzo; stadionie; narodowym; konferencja; obchodzi; produkcji; udział;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »