"Problemy racjonalnej gospodarki nawozowej"- szkolenie

Instytut Uprawy Nawożenia i  Gleboznawstwa – PIB w Puławach we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu organizuje szkolenie nt: "Problemy racjonalnej gospodarki nawozowej".

Szkolenie rozpocznie się w dniu 07.06.2016 roku o godz. 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu, ul. Chorzowska 16/18.

Udział w szkoleniu  jest bezpłatny. Uczestnik  pokrywa jedynie koszt dojazdu na  szkolenie.

 Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia po uprzednim zgłoszeniu w karcie uczestnictwa (cena noclegu 70 zł, śniadania 17 zł).

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, należy niezwłoczne powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia, w przeciwnym razie instytucja delegująca zostanie obciążona kosztami posiłku.

Ramowy program szkolenia przedstawia się następująco:

1.    Problemy gospodarki nawozowej w działalności Instytutu Uprawy Nawożenia i  Gleboznawstwa – PIB w Puławach
2.    Aktualne trendy w gospodarowaniu glebową materią organiczną w rolnictwie - Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB  w Puławach
3.    Pozytywne mikroorganizmy w uprawie roślin ogrodniczych – Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach
4.    Kształtowanie zasobów azotu w warunkach produkcji ekologicznej – Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB  w Puławach
5.    Nawożenie w rolnictwie ekologicznym –  Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB  w Puławach
6.    Środki ochrony roślin w rolnictwie ekologicznym – Instytut Ochrony Roślin – PIB  w Poznaniu

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać na załączonym formularzu do dnia 03.06.2016r. na adres radom@cdr.gov.plb.ozdzinska@cdr.gov.pl lub faksem na numer 48 3654970.

Opiekę merytoryczną szkolenia sprawuje Marek Krysztoforski, tel. 48 365 69 34, e-mail m.krysztoforski@cdr.gov.pl , opiekę organizacyjną Barbara Pachocka-Oździńska  tel. 48 365 69 24, e-mail b.ozdzinska@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; nawożenia; gleboznawstwa; uprawy; instytut; gospodarki; roślin; rolnictwie; szkolenie; doradztwa; szkolenia; noclegu; e-mail; zgłoszenia; ekologicznym; ochrony; ucz;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »