Zmiany i ułatwienia w zakresie wymagań przy produkcji i sprzedaży żywności przez rolnika

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20.03.2019 roku w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu odbędzie się szkolenie nt. „Zmiany i ułatwienia w zakresie wymagań przy produkcji i sprzedaży żywności przez rolnika – rolniczy handel detaliczny, działalność przetwórcza w małej skali”, na które serdecznie zapraszamy doradców, przedstawicieli Izb Rolniczych, przedstawicieli instytucji otoczenia rolnictwa, zajmujących się problematyką możliwości prowadzenia produkcji i sprzedaży żywności z gospodarstw rolnych i związanych z tą działalnością wymagań prawa żywnościowego w zakresie, wymagań sanitarnych i weterynaryjnych.

Wykładowcami na szkoleniu będą także przedstawiciele MRiRW, GIJHARS, GIW oraz GIS, którzy przedstawią zagadnienia związane z prowadzenie działalności rolniczego handlu detalicznego oraz innych form działalności produkcji żywności zgodnie ze swoimi kompetencjami. Głównym celem szkolenia jest przekazanie wymagań sanitarnych i weterynaryjnych jakie obowiązują przy zakładaniu działalności rolniczego handlu detalicznego oraz innych form działalności produkcji żywności po wprowadzonych od 2019 roku zmianach przepisów.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18. Koszty dydaktyczne szkolenia pokrywa CDR. Jednostka delegująca uczestnika pokrywa koszty uczestnictwa w szkoleniu tj. wyżywienia, noclegu, dojazdu do CDR O/Radom.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 75,00 zł od osoby i obejmuje koszty materiałów szkoleniowych(teczka, notatnik długopis), obiadu i serwisu kawowego (2 podania), w trakcie trwania szkolenia.

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia 19/20.03.2019 r. oraz śniadania za oddzielną odpłatnością, po uprzednim zgłoszeniu. Cena noclegu 70,00zł w pokoju dwuosobowym, śniadania w dniu szkolenia 18,00zł.

Wpłaty należy dokonać na: CENTRUM DORADZTWA ROLNICZEGO w BRWINOWIE ODDZIAŁ w RADOMIU 26-600 Radom, ul. Chorzowska 16/18.
Nr konta 04 1130 1017 0020 1233 9620 0004 (dwa dni przed datą szkolenia) z dopiskiem szkolenie – rolniczy handel detaliczny.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 17.03.2019 roku na adres: szkolenia.radom@cdr.gov.pl  lub faksem na numer 483654970.

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych prosimy powiadomić CDR o/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia. W przypadku nie zgłoszenia rezygnacji uczestnik zostanie obciążony kosztami uczestnictwa w szkoleniu.

Osoby do kontaktu:

- zagadnienia merytoryczne  Barbara Sałata e-mail: b.salata@cdr.gov.pl,  tel. (48)365 69 35

Do pobrania:

Ramowy program szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wymagań; produkcji; żywności; rolniczego; szkolenia; sprzedaży; działalności; uczestnictwa; doradztwa; szkoleniu; koszty; radomiu; ułatwienia; centrum; zakresie; rolnika; zgłoszenia; detaliczn;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »