Zawieszenie wymagań dot. ukończenia szkoleń w zakresie środków ochrony roślin

250 SOR INFO

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w związku z wprowadzeniem ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. (Dz. U. z 2020 poz. 695), zostały zawieszone wymagania dotyczące ukończenia szkoleń podstawowych i uzupełniających w zakresie środków ochrony roślin.

Szkolenia organizowane przez CDR Kraków pn.: "Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin" zarówno podstawowe przeznaczone dla osób nieposiadających zaświadczeń uprawniających do sprzedawania środków ochrony roślin lub prowadzenia doradztwa w tym zakresie, jak i uzupełniające przeznaczone dla osób chcących przedłużyć ważność zaświadczenia zostaną zorganizowane w okresie 30 dni po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.
Trwa ciągła rekrutacja na ww. szkolenia.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:
Andżelika Wdowicz
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
e-mail: a.wdowicz@cdr.gov.pl
tel. (012) 424-05-00 – sekretariat

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

250 SOR INFO
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ochrony; ukończenia; szkoleń; zakresie; środków; roślin; związku; doradztwa; zawieszenie; wymagań; przeznaczone; środków; osób; dotyczące; epidemicznego; chcących; przedłuży;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »