Zakłady Mięsne BM Kobylin kolejna inwestycja

BMKobylinNowa baza Zakładów Mięsnych BM Kobylin we Wziąchowie oficjalnie zainaugurowała swoją działalność. Uroczystość otwarcia zgromadziła wielu kontrahentów i współpracowników życząc prezesowi samych sukcesów w rozwoju firmy.

Nowa baza firmy z południowej Wielkopolski działającej od 2006 r. w branży mięsnej jest przełomem w dotychczasowej historii tego przedsiębiorstwa.

Prezes firmy Paweł Matuszewski z dumą i satysfakcją opowiadał wszystkim zgromadzonym gościom, jaką rolę pełni nowa inwestycja: Nasza nowa baza łączy kilka funkcji, przede wszystkim umożliwia hodowcom bydła zapoznanie się z wyselekcjonowaną ofertą najlepszych rasowo cieląt mięsnych, jakie posiadamy w sprzedaży, dzięki własnej hodowli oraz dzięki importowi z wielu wysoko rozwiniętych zagranicznych gospodarstw, dodatkowo stanowi nasz stacjonarny punkt skupu żywca dla dostawców indywidualnych i hurtowych, a także pełni rolę naszej bazy logistycznej. Zapytany skąd pomysł na bazę, zaznacza:

- Decyzja o stworzeniu bazy wynikała z analizy naszych potrzeb, ale również potrzeb hodowców, którzy są naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi, dlatego nowa baza służy zarówno nam, jak i naszym kontrahentom. Dzięki niej, mamy możliwość dotarcia do klientów z najlepszymi cenami skupu żywca oraz dopasowania oferty indywidualnie do potrzeb klienta. Baza rozwija się dzięki poczynionym inwestycjom. Robi wrażenie nie tylko na osobach, które ją odwiedzają, ale nawet na nowych pracownikach, którzy znaleźli tutaj zatrudnienie. Hodowcy bydła, obecni na uroczystości, podkreślali w swoich wypowiedziach korzyści wynikające ze współpracy z firmą z Kobylina i jej stabilny rozwój. Wskazywali na uruchomienie w ubiegłym roku własnej hodowli cieląt rasowych czy otwarcie nowoczesnej przetwórni mięsa w Rakoniewicach. Jeden z gości zapytał: Która inna firma w regionie tak odważnie inwestuje w czasie kryzysu?”. Poproszony o komentarz prezes Matuszewski bez zastanowienia skomentował:

Dzisiejszy rynek wymaga od nas osób odpowiadających za rozwój biznesu, odważnych decyzji. Ja podążam strategią konsekwentnego rozwoju jaką obrałem kilka lat temu. Dopóki przynosi efekty, nie zamierzam jej zmieniać.

 


Dzięki uprzejmości Bezpłatnego Miesięcznika "Wieści Rolnicze"
Logo Miesięcznika - Wieści Rolnicze
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

BMKobylin
TAGI: dzięki; hodowli; zakłady; pełni; wszystkim; żywca; potrzeb; rozwoju; własnej; kolejna; inwestycja; mięsne; którzy; bydła; ; znaleźli; wsp&oa;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »