XXII Targi Mleczarskie MLEKO EXPO 2013

W dniach 6 - 8 listopada 2013 r. w PKiN w Warszawie odbywają się XXII Targi Mleczarskie MLEKO EXPO 2013. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich. Patronat honorowy nad targami objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Hasło tegorocznych targów to: "MLEKO - NA ZDROWIE!"

Uroczystego otwarcia targów dokonał Prezes KZSM Waldemar Broś wraz z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisławem Kalembą. W rozpoczęciu targów uczestniczył także Prezes ARR Radosław Szatkowski oraz prezesi i przedstawiciele instytucji, organizacji branżowych i spółdzielni mleczarskich.

Podczas uroczystości otwarcia wręczono wyróżnienia spółdzielniom mleczarskim, które zajęły czołowe miejsca w rankingach prowadzonych przez KZSM. Wśród fundatorów pucharów znalazła się także Agencja Rynku Rolnego.

Po ceremonii, goście, na czele z Ministrem Rolnictwa zwiedzali stoiska spółdzielni mleczarskich, na których można było degustować całą gamę polskich produktów. Odbyła się również konferencja prasowa Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dot. branży mleczarskiej z licznym udziałem mediów.

mlekoexpo2013 2

mlekoexpo2013 1

mlekoexpo2013 3

mlekoexpo2013 5

mlekoexpo2013 4


Źródło
Agencja Nieruchomości Rolnych
http://www.anr.gov.pl

125ml milk

mlekoexpo2013 2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; spółdzielni; rozwoju; mleczarskie; targów; otwarcia; prezes; także; ministrem; agencja; goście; ; ceremonii; ; znalazła; miejsca; czołowe;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »