Produkcja trzody chlewnej w aspekcie uwarunkowań rynkowych –szkolenie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział Radom serdecznie zaprasza na szkolenie organizowane w dniach 21-22 listopada 2013 r. Szkolenie poświęcone będzie tematyce produkcji trzody chlewnej w aspekcie obecnych uwarunkowaniach rynkowych.

Zagadnienia jakie będą poruszane  pozwolą na zapoznanie się z sytuacją na rynku trzody chlewnej oraz możliwościami organizacji produkcji w sposób pozwalający na zwiększenie jej konkurencyjności. Szkolenie kierowane jest do specjalistów  pracujących w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego zajmujących się produkcją zwierzęcą.

Szkolenie odbędzie się w Oddziale w Radomiu, rozpoczęcie szkolenia o godz. 12.00. Udział w szkoleniach dla doradców ODR jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają tylko koszty dojazdu.
Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać do 19 listopada 2013 r. na  adres w.kowalski@cdr.gov.pl .

Do pobrania:

Program szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: chlewnej; trzody; szkolenie; doradztwa; aspekcie; uwarunkowań; zgłoszenia; rolniczego; produkcja; rynkowych; listopada; produkcji; szkoleniach; doradców; szkolenia; udział;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »