Aktualności Rolnicze Kategoria: Hodowla i Rybołóstwo;

Wywiad z prezesem Instytutu Gospodarki Rolnej na temat walki z ASF

Dodaj komentarz

 
Tytuł *
 
Twój Komentarz *
 
Podpis *
* Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi, dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa. Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.

Komentarze (4)
 1. Fantastyczne teoria na temat przenoszenia ASF przez ptaki. Bardziej mnie dziwi to, że Nowoczesna Farma a więc specjalistyczny portal takie kłamstwa puścił.

  1. Ten pan Wójcik nie jest żadnym rkspertem od rolnictwa a ten pseudo instytit to jakaś pomyłka.

   1. Panie Wójcik problemem w walce z ASF są nie tylko dziki, ale także brednie wypowiadane przez takich ekspertów jak Pan. Jak można powoływać się na jakieś prace GIW, że ptaki przenoszą wirusa ASF? Brednia na miarę Nobla. Albo kolejna brednia, że Ukraina nie przyznaje się do ASF. To Białoruś się nie przyznaje, natomiast Ukraina chętnie korzysta z wiedzy polskich badaczy. Ale to pewnie Pan jako ekspert wie. Nie broniąc Pana Izdebskiego, to on na pewno jest rolnikiem, a Pan? Po tym wywiadzie wiem jedno na ASF Pan się nie zna i opowiada głupoty. Po prostu wstyd.

    1. Dlaczego Wójcik atakuje Izdebskiego? Izdebski to prawdziwy rolnik i przywódca związku rolniczego a Wójcik to tylko hodowca norek i prezes stowarzyszenia, które nazwał "instytut". Śmiech na sali.

     Zobacz również
     Ta strona korzysta z plików COOKIES.
     Korzystając z niej zgadzasz się na używanie ciasteczek.
     dowiedz się więcej »