Wsparcie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej – premia – nabór wniosków 2018 r.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom doradców i rolników opracowało nieskomplikowany "programik" do łatwego i szybkiego sprawdzenia w zakresie spełnienia kryterium dostępu do Poddziałania 6.2 "Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich".

Aplikacja po pobraniu umożliwia sprawdzenie podstawowych kryteriów dostępu w tym uzyskania niezbędnej liczby punktów uprawniających do składania wniosków.

Mamy nadzieję, że takie skondensowanie wszystkich informacji z rozporządzeń w jednym miejscu pozwoli Państwu na łatwiejszą i szybszą ocenę i sprawdzenie swoich możliwości.

Pobierz aplikację

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: działalności; pozarolniczej; rozpoczęcie; wsparcie; dostępu; premia; nabór; wniosków; doradztwa; rolniczego; sprawdzenie; nadzieję; ; wniosków. mamy; składania; niezbędnej; uprawniają;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »