V Forum Sektora Wołowiny

Pakt na rzecz przyszłości sektora wołowiny i cielęciny wychodzący naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa i konsumentów to temat przewodni V Forum Sektora Wołowiny. Konferencja odbywa się w dniach 3-4 grudnia 2018 roku w Serocku /k.Warszawy i jest zorganizowana przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego i Radę Sektora Wołowiny. Forum organizowane jest pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na Forum, Centrum Doradztwa Rolniczego, reprezentuje zastępca dyrektora Pani Katarzyna Boczek.

 

Biorąc pod uwagę przyszłość Unii Europejskiej i zmiany Wspólnej Polityki Rolnej dla sektora wołowiny, forum zostało podzielone na następujące obszary tematyczne: polityka (z naciskiem na WPR), handel, badania/innowacje i marketing/promocja.

Wybitni eksperci, zarówno z Polski jak i z zagranicy, podczas spotkania prowadzą dyskusje na kluczowe tematy branżowe, dotyczące produkcji i rynku wołowiny w Unii Europejskiej i na świecie. Wspólnie z przedstawicielami różnych krajów europejskich, funkcjonujących tam spółdzielni rolniczych oraz organizacji producenckich oraz przedstawicielami międzynarodowej administracji publicznej będą szukać odpowiedzi na pytania:

Jakie wnioski na rozwój sektora dla europejskich i polskich rolników wynikną ze spotkania ?

W jakim kierunku powinny iść badania i innowacje, by sprostać konkurencji na rynku europejskim i światowym ?

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: sektora; wołowiny; europejskiej; doradztwa; przedstawicielami; spotkania; wołowiny.; europejskich; ; krajów; różnych; wspólnie; świecie.; produkcji; dotyczące; tematy; branżo;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »