Artykuł o Tematyce Ekologicznej Uprawa roślin dla zachowania bioróżnorodności i pozyskanych z banku genów

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, organizuje 17 września 2019 r. szkolenie obejmujące tematykę pochodzenia roślin z banku genów. Jak je pozyskać i przywrócić do uprawy dawno zapomniane rośliny. Co to są rośliny amatorskie i czy istnieją w rejestracji gatunków i odmian. Uzupełnieniem szkolenia jest przypomnienie dotyczące finansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 roślin zagrożonych erozją genetyczną. Zapraszamy: przedstawicieli jednostek doradztwa rolniczego, jednostek samorządowych, a także wszystkie osoby, w tym przedsiębiorców i mieszkańców obszarów wiejskich, zainteresowane tą tematyką. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym harmonogramie szkolenia oraz karcie zgłoszenia uczestnictwa.

Szkolenie odbędzie się w CDR/Oddział Poznań, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

Rozpoczęcie zajęć 17.09.2019 r. o godz. 10:00. Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień, co należy zadeklarować na załączonej karcie zgłoszenia.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi: koszty obowiązkowe 40zł (obiad+serwis kawowy), koszty dydaktyczne 60zł. Pozostałe koszty wg specyfikacji na karcie zgłoszenia

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 13 września 2019 r., e-mailem /skan/: poznan@cdr.gov.pl.

Osoba do kontaktu w sprawie organizacji:
Małgorzata Kossowska-Górecka tel. 61 823 20 81 w.114

Do pobrania:
- harmonogram zajęć
- karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: roślin; karcie; doradztwa; zgłoszenia; koszty; genów; bioróżnorodności; zachowania; jednostek; obszarów; uczestnictwa; szkolenia; uprawa; września; pozyskanych; wcześniejszym; przeddzie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »