Ubezpieczenia dla rolnika - obowiązkowe i dobrowolne

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na szkolenie pn. „Ubezpieczenia dla rolnika - obowiązkowe i dobrowolne”, którego zakres obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące ubezpieczeń w rolnictwie. Szkolenie odbędzie się 25.03.2020 r. w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów.

Obowiązkowy koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 110,00 zł (dydaktyka i serwisy kawowe). Doradcy z ośrodków doradztwa rolniczego nie ponoszą kosztów dydaktyki.

Dodatkowo można zamówić nocleg i wyżywienie (szczegółowe informacje w karcie zgłoszenia). Całkowity koszt uczestnictwa 1 osoby w szkoleniu zostanie wyliczony na podstawie zgłoszonej rezerwacji wyżywienia i noclegu.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa (skan) prosimy przesłać do 18 marca 2020 r. na adres: b.filipiak@cdr.gov.pl lub na fax 22 729 72 91. W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu należy bezzwłocznie poinformować organizatora najpóźniej do dnia 23 marca 2020 r.

Osoba do kontaktu: Beata Filipiak, Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 22/ 125 62 13, e-mail: b.filipiak@cdr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania:

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; szkoleniu; rolnika; obowiązkowe; rolniczego; uczestnictwa; udziału; zgłoszenia; ubezpieczenia; szkolenie; dobrowolne; rezerwacji; wyżywienia; zgłoszonej; podstawie; (skan); prosimy; pr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »