TwojaZagroda.pl – profesjonalny punkt zakuwania przewodów hydraulicznych

 

 

 

park maszynowy (1935 x 1451)Znajdują bardzo szerokie zastosowanie między innymi w maszynach przemysłowych, rolniczych oraz budowlanych. Są częścią składową tych urządzeń, w których główną rolę odgrywają płyny takie jak olej, woda i inne roztwory. Mowa o przewodach hydraulicznych. W trakcie użytkowania narażone są na kontakt z wysokim ciśnieniem, dlatego bezwzględnie należy czuwać nad ich szczelnością. To zaś zapewniają odpowiednie końcówki, a ich montaż na przewodzie specjaliści nazywają zakuwaniem przewodów.

Przewody hydrauliczne wykorzystywane są przede wszystkim do układów hydraulicznych,. Na czym polega proces zakuwania przewodów hydraulicznych? Jest to czynność, która wymaga profesjonalnych umiejętności i odpowiedniego sprzętu.
- Pierwszy krok to ustalenie do jakiej maszyny przeznaczony jest przewód oraz w jakich warunkach pracuje.
-Drugim ważnym krokiem jest odpowiednie dobranie końcówek oraz węża o odpowiedniej wytrzymałości .
-Po określeniu wszystkich parametrów można przystąpić do ucięcia węża na odpowiednią długość, umieszczenie tulei zaciskowej na wężu, oraz końcówek w otworach węża.
-Ostatnim ale równie ważnym krokiem jest odpowiednie ustawienie parametrów maszyny do zaciskania, tak aby tuleja nie była zaciśnięta zbyt mocno ( co spowoduje zwężenie otworu na końcach przewodu i wpłynie na pracę urządzenia oraz wytrzymałość węża) z kolei zbyt słaby zacisk może spowodować zerwanie końcówki podczas pracy.

Podobnie jak wszystkie eksploatowane urządzenia, tak też i przewody hydrauliczne po pewnym czasie ulegają zużyciu. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty sklepu rolniczo – technicznego TwojaZagroda.pl, który mieści się przy ul. Kresowej 62, 16-100 Sokółka i jest czynny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

- Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wykonujemy zarówno zamówienia indywidualne jak i hurtowe. Warto też podkreślić, że mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z dużymi producentami maszyn rolniczych. To, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych to niewątpliwie krótki czas wykonania usług – podkreśla Piotr Zieziula.
- Chętnie podejmiemy współpracę z firmami, które potrzebują zarówno dużych jak i mniejszych ilości przewodów. Wykonujemy również indywidualne, pojedyncze zamówienia. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 533 111 477 oraz do odwiedzania naszej strony internetowej TwojaZagroda.pl

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

park maszynowy (1935 x 1451)
TAGI: twojazagroda.pl; zakuwania; odpowiednie; parametrów; zarówno; hydrauliczne; maszyny; ; ważnym; krokiem; końcówek; węża; wykonujemy; profesjonalny; przewodów; hydraulic;
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »