TradeMachines, lider na rynku maszyn używanych, jest już dostępny w Polsce

 
Firma, mająca swoją siedzibę w Berlinie, jest największą na świecie wyszukiwarką aukcji maszyn używanych.
Berlin (Niemcy), xxx. TradeMachines, największa na świecie metawyszukiwarka aukcji maszyn używanych, rozpoczęła swoją działalność również w Polsce. Na stronie trademachines.pl klienci z różnych sektorów gospodarki znajdą szeroką ofertę używanych maszyn, które sprzedawane są na aukcjach z całego świata. Oferta firmy obejmuje szeroki wachlarz maszyn: od profesjonalnych maszyn do budowy dróg, wózków widłowych po żurawie budowlane i ciągniki. Ponadto TradeMachines pośredniczy również w aukcjach mniejszych sprzętów i maszyn, takich jak piły do ​​drewna i metalu czy kosiarki.


Światowa giełda oferująca szeroki wybór specjalistycznych maszyn na sprzedaż
Polska to dla TradeMachines niezwykle interesujący rynek o zrównoważonym rozwoju, jak podkreśla Heico Koch, założyciel i dyrektor generalny firmy: „Kiedy w 2013 roku zakładaliśmy TradeMachines, zdawaliśmy sobie doskonale sprawę, że rynek oferuje coraz więcej używanych maszyn. Jednak światowa giełda, na której klienci mogliby znaleźć różnorodne specjalistyczne maszyny, jako taka nie istniała. To właśnie zainspirowało nas, by stworzyć taką platformę internetową, która by stanowiła swoiste zestawienie ofert z całego świata, a Polska to dla nas kolejny ważny kamień milowy.”


Kupujący mogą porównywać ceny, sprzedawcy poszerzać grupę potencjalnych nabywców
TradeMachines przeszukuje Internet w celu odnalezienia aktualnych aukcji, porządkuje je według typów maszyn i tworzy dla danej maszyny odrębną i przejrzystą stronę. Kupcy mają możliwość porównania cen, natomiast sprzedawcy mogą pozyskać szersze grono zainteresowanych kupnem. Heico Koch zauważa: „TradeMachines to doskonałe rozwiązanie, które jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszej zglobalizowanej gospodarki. Firmy w Polsce, zarówno te większe jak i mniejsze, będą się rozwijały (Raport o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce). Dlatego muszą usprawniać swoją infrastrukturę technologiczną, starając się jednocześnie sprzedać posiadane maszyn, co z kolei zmniejszy nakłady na inwestycje netto. ” W 2018r. na TradeMachines używanymi maszynami najczęściej poszukiwanymi przez potencjalnych kupców były maszyny rolnicze (46%), następnie wózki widłowe (20%), maszyny do obróbki drewna (12%), maszyny budowlane (10%) oraz do obróbki metalu (2%). Jak podkreśla Heico Koch: „Przepływ użytkowników na TradeMachines stale rośnie. W ciągu ostatnich 12 miesięcy odnotowaliśmy wzrost widoczności naszej strony na Google o 363%.”
 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: maszyn; trademachines; ; trademachines; maszyny; swoją; maszyn; ; używanych; ; podkreśla; sprzedawcy; metalu; budowlane; również; całego; aukcjach; które; klienci; obróbki; szer;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »