To jest właśnie dla Ciebie, praca/współpraca z zakwaterowaniem

6353ml milk

5ee6ea0a2db0d aquaponika obraz 1
TYP: mam do sprzedania

Kategoria: Praca

To jest właśnie dla Ciebie, jeśli
• Planujesz rozpoczęcie nowej działalności, współpracy, pracy i nie wiesz od czego zacząć.
• Szukasz finansowania rządowego lub pożyczek bankowych - trzeba przedstawić biznesplan, doświadczenie itd.
• Inwestować własne pieniądze i nie wiesz, ile to będzie kosztować.
• Szukasz wiedzy krok po kroku, aby pracować i żyć w dostatku – nie masz pieniędzy - mamy dla Ciebie małą farmę aquaponiki.
Zadzwoń, 511 086 341 – wyślij, sms z hasłem aquaponika, zaprosimy na spotkanie.
Po pierwsze porozmawiajmy o tym, co biznes aquaponiki może zrobić dla Ciebie!

Można wyhodować do 10 razy więcej roślin! Korzenie roślin są zawsze w wodzie bogatej w składniki odżywcze, co oznacza, że można uprawiać rośliny znacznie bliżej siebie niż jakikolwiek inny system. W aquaponice można zmieścić 10 razy więcej roślin w tej samej przestrzeni! co oznacza, że można wygenerować 10 razy więcej dochodów z tego samego obszaru niż tradycyjne rolnictwo glebowe.

Aquaponika daje wiele źródeł dochodu. To nie tylko warzywa, które można sprzedać, również ryby. Kupujący może uzyskać świeże produkty ekologiczne i ryby od tego samego dostawcy, rynek (niszowy) można zdominować. System aquaponiki produkuje zarówno rośliny, jak i ryby.

Twoje rośliny rosną 2 razy szybciej, ponieważ nie muszą konkurować z innymi roślinami o składniki odżywcze, które otrzymują bezpośrednio do korzeni przez wodę bogatą w składniki odżywcze 24/7. Zmniejszasz cykl wzrostu o połowę i sprzedajesz szybciej i więcej niż twoi konkurenci
Skorzystaj z rynku ekologicznego! Produkty aquaponik są sprzedawane na rynku ekologicznym, dzięki czemu cena wzrasta o 4 razy, co konwencjonalne ceny, co oznacza, że możesz zwiększyć swoje zyski! A do tego uprawiane produkty smakują naturalnie jak uprawiane w glebie, i są organiczne.

Gospodarstwa aqaaponiki zużywają do 50%-60% mniej energii niż inne gospodarstwa. Więc może rosnąć 10 razy tyle i zużywać połowę energii, co oznacza, że można obniżyć koszty i zachować więcej zysków. Praca jest zminimalizowana, niższe rachunki za ogrzewanie, ponieważ woda utrzymuje rośliny w odpowiedniej temperaturze.

Chwasty mogą siać spustoszenie podczas uprawy w glebie. W aqaaponice chwasty nigdy nie są problemem, ponieważ nie ma gleby. Wszystkie składniki odżywcze znajdują się w wodzie, więc nigdy nie musisz martwić się o równowagę składników odżywczych. Cała ta ciężka praca nie istnieje, co minimalizuje koszty pracy. Praca jest przy siewie, sadzeniu i zbiorach, co jest w pełni wyjaśnione w naszym biznes planie który przedstawimy w czasie spotkania i Twojej chęci podjęcia współpracy.

Region:
Cała Polska
Miejscowość:
Siewierz
Cena:
do ustalenia
Tel.:
511086341


 
mail black
NAPISZ WIADOMOŚĆ »
Tytuł
Dotyczy ogłoszenia: To jest właśnie dla Ciebie, praca/współpraca z zakwaterowaniem (ID: 6319) // NowoczesnaFarma.pl
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja Odpowiedź:

Portal NowoczesnaFarma.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
W przypadku problemów zapraszamy do kontaktu.

więcej oznacza, Ciebie, właśnie • składniki ponieważ zakwaterowaniem rośliny praca/współpraca roślin odżywcze, które aquaponiki biznes samego uprawiane – koszty Szukasz odżywcze produkty połowę rosnąć 50%-60% energii gospodarstwa. sprzedajesz Produkty zużywać aqaaponiki energii, wzrostu Zmniejszasz bogatą korzeni zużywają Gospodarstwa aquaponik zwiększyć sprzedawane ekologicznym, dzięki wzrasta konwencjonalne ekologicznego! Skorzystaj organiczne. zyski! konkurenci smakują naturalnie szybciej glebie, możesz zminimalizowana, obniżyć pełni odżywczych. ciężka istnieje, minimalizuje pracy. siewie, sadzeniu zbiorach, wyjaśnione równowagę naszym planie który przedstawimy czasie spotkania Twojej chęci podjęcia składników martwić zachować spustoszenie zysków. otrzymują niższe rachunki ogrzewanie, utrzymuje odpowiedniej temperaturze. Chwasty podczas musisz uprawy glebie. aqaaponice chwasty problemem, gleby. Wszystkie znajdują wodzie, bezpośrednio produkuje roślinami aquaponiki. kroku, pracować dostatku pieniędzy Ciebie małą farmę Zadzwoń, kosztować. wyślij, hasłem aquaponika, zaprosimy spotkanie. pierwsze porozmawiajmy zrobić wiedzy Można rządowego jeśli Planujesz rozpoczęcie działalności, współpracy, zacząć. finansowania pożyczek wiesz, bankowych trzeba przedstawić biznesplan, doświadczenie Inwestować własne pieniądze Ciebie! wyhodować innymi dostawcy, warzywa, sprzedać, również Kupujący uzyskać świeże ekologiczne (niszowy) źródeł zdominować. System zarówno rośliny, rosną szybciej, muszą konkurować dochodu. Aquaponika roślin! jakikolwiek Korzenie zawsze wodzie bogatej uprawiać znacznie bliżej siebie system. glebowe. aquaponice zmieścić przestrzeni! wygenerować dochodów obszaru tradycyjne rolnictwo współpracy.

» Dodaj Darmowe Ogłoszenie Dodaj Darmowe Ogłoszenie

Jak dodać ogłoszenie rolnicze - instrukcja obsługi »
Kategoria:
Typ
mam do sprzedania
chcę kupić
inne
*
Tytuł ogłoszenia:
*
Dodał:
*
E-mail:
Telefon:
Cena:
Województwo:
Miejscowość:
*
Treść:
Zdjęcie1 (MAX 1 MB):
Zdjęcie2 (MAX 1 MB):
Zdjęcie3 (MAX 1 MB):
Zdjęcie4 (MAX 1 MB):
Zdjęcie5 (MAX 1 MB):
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elekrtroniczną niezbędnej do realizacji usługi
*
Zgadzam się na otrzymywanie bezpłatnego newslettera z aktualnościami z portalu NowocesnaFarma.pl (można się w każdej chwili wypisać z newslettera)

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »