shiuz__750 x 100 px_1

Regulamin Bezpłatnych Ogłoszeń Rolniczych - NowoczesnaFarma.pl

Regulamin bezpłatnych Ogłoszeń

 1. Zamieszczanie ogłoszeń jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE
 2. Ogłoszenia zamieszczane są na czas nieokreślony. Użytkownik w każdej chwili może usunąć ogłoszenie za pomocą linku który zostanie wysłany po zatwierdzeniu ogłoszenia.
 3. Zatwierdzenie ogłoszenia nastąpi w ciągu 24h.
 4. Ogłoszenia zamieszczone w serwisie muszą pochodzić z branży rolniczej  lub ogrodniczej.
 5. Ogłoszenia nie będące ogłoszeniami rolniczymi będą automatycznie zamieszczane tylko w serwisie Nowe-Ogloszenia.pl
 6. Ogłoszenia będą prezentowane na portalu NowoczesnaFarma.pl  w dziale "Ogłoszenia Rolnicze". wybrane ogłoszenia mogą być prezentowane w naszych serwisach: Ogloszenia-Rolnicze.com, Dobre-Maszyny-Rolnicze.pl, Dobre-Traktory.pl, Pokoje-Do-Wynajecia.eu, Nowe-Ogloszenia.pl,  Nowa-Wies.eu
 7. Ogłoszenia dotyczące produktów "NOWYCH" nie będą prezentowane w portalu rolniczym NowoczesnaFarma.pl   - zapraszamy do zapoznanie się z ofertą handlową dla Firm w "Bazarze Rolnym"
 8. Produkty nowe automatycznie będą zamieszczane w  serwisie Ogloszenia-Rolnicze.pl
 9. NowoczesnaFarma.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenie ponosi wyłącznie osoba je dodająca
 10. Jeśli chcesz zamieścić wizytówkę swojej firmy rolniczej, świadczysz usługi dla Rolnictwa lub ogrodnictwa  do tego służy "Katalog Firm Rolniczych"
 11. Zabrania się zamieszczania wpisów typu Reklama (firm, serwisów www, wizytówek).
 12. Gdy zajdzie podejrzenie łamania prawa, serwis bezwłocznie usunie takie ogłoszenie.
 13. Serwis nie zgadza się z wulgaryzmem i obrażaniem, takie ogłoszenia będą usuwane.
 14. W przypadku nie spełnienia któregoś z punktów regulaminu ogłoszenie może nie zostać opublikowane
 15. Redakcja portalu może zmienić w zakresie redaktorskim (zmiana kategorii, poprawa ortograficzna, stylistyczna) treść ogłoszenia
 16. NowoczesnaFarma.pl ma prawo usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny
 17. Zamieszczone treści, zdjęcia mogą być użyte do promowania  samego ogłoszenia oraz Portalu NowoczesnaFarma.pl na innych portalach i serwisach ogłoszeniowych.
 18. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie na adres e-mail podany podczas rejestracji materiałów informacyjnych i reklamowych (tzw. newsletter).   Z newslettera można się wypisać (link w stopce newslettera) bez żadnych konsekwencji. Nie wpływa to na widoczność  ogłoszenia w Portalu.
 19. Zabrania się wielokrotengo dodawania ogłoszeń o tej samej lub bardzo podobnej treści, takie ogłoszenia będą usuwane.
 20. Gdyby okazało się że ogłoszenie nie może zostać opublikowane w serwisie (takie już istnieje, niezgodne z regulaminem) w pierwszej kolejności zostanie dodane (za darmo) do jednego z serwisów partnerskich:  ogloszenia-rolnicze.com, dobre-maszyny-rolnicze.pl, nowe-ogloszenia.pl,  Nowa-Wies.eu, Dobre-Traktory.pl
 21. Wybrane ogłoszenia w ramach promocji mogą być wysyłane newsletterem.
 22. Dane teleadresowe  właściciela portalu znajdują się na stronie http://nowoczesnafarma.pl/Kontakt.html
 23. Zamieszczeie ogłoszenia jest jednoznaczne  z akcepptacją regulaminu

 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »