Termin wypłaty dopłat bezpośrednich wydłużony

Z uwagi na fakt, iż niektóre państwa Unii Europejskiej miały problemy z realizacją wypłat z tytułu płatności bezpośrednich za rok 2015, komisarz ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi UE, Phil Hogan potwierdził, że planuje wydłużyć z 30 czerwca do 30 października 2016 r. termin zakończenia wypłacania płatności bezpośrednich.

ARiMR do 21 czerwca wypłaciła rolnikom, w ramach płatności bezpośrednich 14,05 mld zł tj. 99% z ponad 1,35 mln ubiegających się o te płatności w roku 2015. W ramach płatności rolnośrodowiskowych do ok. 75 tys. rolników trafiło 824,5 mln zł, a tytułu ONW wypłacono 734 tys. beneficjentom 1,29 mld zł. ARiMR planuje zakończyć realizację płatności za rok 2015 do końca czerwca br. Nie dotyczy to spraw, które są w toku wyjaśniania nieścisłości.

Źródło ARiMR

 

Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:
komentarz
@ Termin wypłaty dopłat bezpośrednich wydłużony | Aktualności Rolnicze | NowoczesnaFarma.pl
Gosciu | 2016-07-04 11:44:08 | IP: 89.64.221.*
Super! Choć mnie to już nie dotyczy. Muszę się zadowolić zwrotami z klubu superhodowcy, zawsze to coś.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: płatności; bezpośrednich; termin; czerwca; wypłaty; planuje; tytułu; ramach; wydłużony; dopłat; trafiło; rolników; 1; ubiegających; rolnośrodowiskowych; rolni;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »