Szkolenie w zakresie uboju zwierząt w gospodarstwie w celu pozyskania mięsa na użytek własny

Podlaska Izba Rolnicza informuje o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu w zakresie uboju zwierząt w gospodarstwie w celu pozyskania mięsa na użytek własny organizowanym przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Białymstoku.

Omówiona zostanie tematyka ochrony zwierząt podczas uśmiercania, ochrony zwierząt w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji mięsa przeznaczonego na użytek własny.

Na szkolenie można zapisać się telefonicznie pod nr. 85 651 67 46, osobiście w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Białymstoku bądź drogą elektroniczną pisząc na adres: i.olejowska@piwbial.pl

Szkolenie jest bezpłatne. Po zakończeniu szkolenia Powiatowy Lekarz Weterynarii w Białymstoku wystawi zaświadczenie o odbyciu szkolenia.

Termin i miejsce szkolenia zostanie ustalone po zgłoszeniu się osób zainteresowanych

 

 

 Źródło
 Podlaska Izba Rolnicza
 http://pirol.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zwierząt; użytek; mięsa; szkolenie; zakresie; własny; weterynarii; pozyskania; gospodarstwie; szkolenia; białymstoku; powiatowy; zostanie; ochrony; bądź; drogą; elektroniczną; pisząc; adres:;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »