Szkolenie w ramach konkursu nr 3/2019 dla partnerów KSOW

Informacja o szkoleniu dla podmiotów zainteresowanych złożeniem wniosków o wybór operacji do jednostki centralnej KSOW (Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Warszawie) w ramach konkursu nr 3/2019 dla partnerów KSOW.

Temat szkolenia: Warunki, kryteria i tryb wyboru operacji partnerów krajowej sieci obszarów wiejskich oraz warunki refundacji kosztów – konkurs nr 3/2019 na wybór operacji realizowanych w 2019 r.

Data i godzina szkolenia: 21 i 24 stycznia 2019 r. w godzinach 10.30 – 15.30 – jeden termin do wyboru

Miejsce szkolenia: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Warszawa, ul. Wspólna 30, sala konferencyjna nr 49/51

Odbiorcy szkolenia przedstawiciele podmiotów zainteresowanych złożeniem wniosków o wybór operacji do jednostki centralnej KSOW (Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Warszawie) – nie więcej niż 2 przedstawicieli łącznie na dwóch szkoleniach.

Zgłoszenia na szkolenie należy dokonać na formularzu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu (w załączeniu). Skan wypełnionego zgłoszenia należy przesłać na adres email s.kalinowska@cdr.gov.pl w terminie do dnia 16 stycznia 2019 r. do godz. 15:00. W przypadku większej liczby zgłoszonych uczestników niż liczba dostępnych miejsc, o udziale w szkoleniu będzie decydował termin otrzymania zgłoszenia. O zakwalifikowaniu się na szkolenie zainteresowany zostanie poinformowany e-mailem na adres wskazany w zgłoszeniu.

Załączniki:

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; ; operacji; 3/2019; wybór; szkolenia:; doradztwa; ramach; zgłoszenia; konkursu; termin; brwinowie; należy; partnerów; w warszawie); oddział; stycznia; uczestnic;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »