Szkolenie internetowe nt. budżetu domowego - „Zarządzanie budżetem domowym wiejskiego gospodarstwa domowego”

cdrkursy logoW terminie 25.01 - 05.02.2016 r. odbędzie się kolejna edycja szkolenia internetowego pn. „Zarządzanie budżetem domowym wiejskiego gospodarstwa domowego” organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.

Osoby, które nie zostały zakwalifikowane do pierwszej edycji szkolenia, otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania pocztą elektroniczną.
Szkolenie odbędzie się w oparciu o platformę e-learningową cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie wyłącznie zalogowanym uczestnikom. Szkolenie skierowane jest do doradców zajmujących się zagadnieniami wiejskiego gospodarstwa domowego, agroturystyki i przedsiębiorczości. Celem szkolenia jest edukacja ekonomiczna w zakresie konstruowania i zarządzania budżetem domowym w z uwzględnieniem specyfiki  wiejskiego gospodarstwa domowego oraz nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu racjonalnego gospodarowania finansami, w tym umiejętnego dokonywania zakupów czy korzystania z produktów bankowych.
Sprawdzianem stopnia przyswojenia wiedzy oraz podstawą otrzymania zaświadczenia o ukończeniu formy edukacyjnej będzie uzyskanie minimum 60% sumy punktów za test rozwiązywany po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia oraz przesłanie na adres e-mail: m.wnek@cdr.gov.pl przykładowego bilansu finansowego gospodarstwa domowego przy pomocy dołączonego arkusza exel.


Informacje w sprawie rekrutacji:

Grzegorz Dziedzic
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel. 12 424 05 06, e-mail: g.dziedzic@cdr.gov.pl

Wsparcie techniczne:
Łukasz Obrzut
Administrator Systemu Teleinformatycznego,
tel. 12 424 05 18, e-mail: l.obrzut@cdr.gov.pl

Krzysztof Kucia
Zespół Promocji i Wydawnictw
tel. 12 424 05 02, e-mail: k.kucia@cdr.gov.pl

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

cdrkursy logo
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: gospodarstwa; wiejskiego; domowym; domowego; e-mail:; szkolenia; doradztwa; „zarządzanie; budżetu; wiedzy; szkolenie; centrum; rolniczego; ukończeniu; odbędzie; interneto;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »