Szkolenie i wyjazd studyjny W grupie raźniej, w grupie siła - ekonomia społeczna od A do Z

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie organizuje w dniach 21-23 października br. szkolenie wraz z wyjazdem studyjnym dla instytucji i organizacji zajmujących się bezrobociem, m.in. dla: przedstawicieli samorządów lokalnych i powiatowych urzędów pracy, członków lokalnych grup działania i doradców z terenów wiejskich województwa mazowieckiego w których występuje zjawisko najwyższego poziomu bezrobocia, tj. z powiatów: pułtuskiego, żuromińskiego, przysuskiego, radomskiego, szydłowieckiego, zwoleńskiego, gostynińskiego, płockiego i sierpeckiego. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę na tematy związane ekonomią społeczną i różnymi jej formami.

W trakcie pierwszego dnia szkolenia zostanie uczestnikom przekazana wiedza na temat teoretycznych i praktycznych aspektów związanych z działaniem podmiotów ekonomii społecznej i wszystkich jej formach. Drugiego i trzeciego dnia odbędzie się wyjazd studyjny - spotkania w trzech podmiotach ekonomii społecznej w województwach: podkarpackim i świętokrzyskim.

Szkolenie organizowane jest w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2015.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie nie pokrywa tylko kosztów dojazdu do i z miejsca szkolenia (CDR w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów)

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie do dnia 14.10.2015 r. skanu wypełnionej karty zgłoszenia na adres j.piluch@cdr.gov.pl lub faxem na nr: 22-729-72-91.

O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; grupie; doradztwa; wyjazd; szkolenia; studyjny; ekonomii; lokalnych; brwinowie; społecznej; rolniczego; ekonomia; ; społeczna; szkoleniu; wiejskich; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »