shiuz__750 x 100 px_1

Szkolenie dla nauczycieli

W dniach 21-23.10.2019 w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu odbyło się szkolenie dla nauczycieli pn. „Przetwórstwo, marketing i sprzedaż produktów pochodzących z gospodarstwa rolnego”. Szkolenie zostało zorganizowane w ramach współpracy z Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej.

W części teoretycznej uczestnicy zapoznali się z: wymaganiami sanitarnymi, higienicznymi; zagrożeniami w przetwórstwie żywności, bezpieczeństwem żywności; aspektami prawno – administracyjnymi towarzyszącymi zakładaniu małego przetwórstwa; regulacjami dotyczącymi sprzedaży produktów przetworzonych w gospodarstwie rolnym – RHD i sprzedażą bezpośrednią.

W części praktycznej uczestnicy szkolenia wzięli udział w warsztatach obejmujących przetwórstwo mięsa, mleka, owoców i zbóż. Warsztaty odbyły się w Centrum Praktycznego Szkolenia w Zakresie Małego Przetwórstwa.

IMG 20191021 125357IMG 20191022 115324

 

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

IMG 20191021 125357
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; nauczycieli; centrum; uczestnicy; ; części; produktów; szkolenia; małego; doradztwa; przetwórstwa;; regulacjami; sprzedażą; sprzedaży; przetworzonych; zakładaniu;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »