Szkolenie „Współpraca w sieci”

 

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu, organizuje 8-9. czerwca 2017 r. szkolenie dotyczące współpracy i sieciowania lokalnych podmiotów z głównym naciskiem na działalność Lokalnych Grup Działania, ich aktywność w obszarze współpracy lokalnej, regionalnej – w ramach sieci LGD, projektów Współpracy czy też inicjowania innowacyjnych pomysłów z zakresu szeroko pojętej kooperacji. Szkolenie będzie możliwością poszerzenia wiedzy przez osoby na co dzień pracujące w LGD i innych organizacjach pozarządowych w zakresie czynników warunkujących współpracę, komunikacji, negocjacji, a także wymiany doświadczeń z zakresu działań opartych o współpracę w organizacjach uczestników szkolenia.

Zapraszamy: przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, lokalnych organizacji pozarządowych, a także jednostek doradztwa rolniczego i jednostek samorządowych, którzy na co dzień współpracują z sektorem NGO, a także inne osoby zainteresowane tematyką szkolenia. Głównymi wykładowcami będą wysokiej klasy szkoleniowcy – Anna i Jerzy Pocica – z Akademii Rozwoju „Sokrates”. Zajęcia będą poprowadzone w sposób interaktywny, warsztatowy, w formie gwarantującej zarówno wysoki poziom merytoryczny, możliwość wymiany doświadczeń i opinii, jak i doskonałą atmosferę pracy podczas poszczególnych bloków tematycznych. Będzie to jedyna okazja w tym roku na pracę z tymi doskonałymi wykładowcami i metodykami. Serdecznie polecamy.

Szczegóły znajdą Państwo w załączonym harmonogramie szkolenia oraz karcie zgłoszenia uczestnictwa. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o wpisie na listę uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbędzie się w CDR w Brwinowie, Oddział Poznań, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

KOSZT UCZESTNICTWA – 396 zł (netto + VAT23% = 487,08 zł.), w tym: koszty dydaktyczne, materiały szkoleniowe, sala, pełne wyżywienie, serwisy kawowe (VAT zwolniony w przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych. W innych przypadkach stawka 23%VAT – opcja do zaznaczenia na karcie zgłoszeniowej). W przypadku korzystania z hotelu w CDR O/Poznań, prosimy również na karcie zgłoszenia zaznaczyć rezerwację noclegu (koszt noclegu podany na karcie). W przypadku pytań dotyczących zagadnień organizacyjnych, prosimy o kontakt (osoby do kontaktu podane poniżej).

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 26. maja 2017 r., e-mailem /skan/: poznan@cdr.gov.pl, faxem: 61 820 19 71 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

Osoba do kontaktu w sprawie organizacji i rekrutacji:
Grzegorz Cetner – Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich tel. 61 823 20 81 w. 124 lub 131;
e-mail: g.cetner@cdr.gov.pl

Do pobrania:
- harmonogram zajęć
- karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; rolniczego; szkolenie; doradztwa; lokalnych; zgłoszenia; będzie; także; przypadku; prosimy; współpracy; oddział; karcie; dzień; doświadczeń; wymiany; noclegu; innych; kontaktu; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »