Szkolenie „Płatności dla rolników przekazujących małe gospodarstwa”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie organizuje w dniu 30 sierpnia 2016 r. szkolenie w zakresie przygotowania wniosku w ramach poddziałania „Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi” objętego PROW 2014-2020. Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców państwowych jednostek doradczych, izb rolniczych i prywatnych podmiotów doradczych. Celem szkolenia jest zapoznanie doradców z kryteriami dostępu i zasadami wypełniania wniosków w ramach płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi.

 

 


Szkolenie odbędzie się w CDR w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów. Rozpoczęcie szkolenia o godzinie 11:00. Zakończenie około godziny 15:00.
Szacunkowy koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 47 zł od osoby i obejmuje koszty obiadu i serwisu kawowego. Koszt obowiązkowy – 20 zł.
Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w dniu poprzedzającym szkolenie w cenie 80 zł od osoby.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 25 sierpnia 2016 r., e-mailem /skan/: j.zdunek@cdr.gov.pl, faxem: 22 729 72 91 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów.


Osoba do kontaktu w sprawie organizacji i rekrutacji:
Justyna Zdunek - Dział Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego tel. 22 729 66 34 do 38 w. 107; e-mail: j.zdunek@cdr.gov.pl

Do pobrania:
karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; doradztwa; trwale; przekazali; gospodarstwo; którzy; systemu; małych; gospodarstw; ; innemu; doradców; uczestnictwa; zgłoszenia; 05-840; pszczelińska; kwalifikujących; szko;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »