Szkolenie „Formy opodatkowania działalności pozarolniczej w gospodarstwach rolnych – dylematy podatkowe podatników prowadzących działalność pozarolniczą w gospodarstwie rolnym"

W dniach 16-17.06.2015 r. Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu zaprasza na szkolenie skierowane do doradców i specjalistów Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego, Izb Rolniczych, jak i prywatnych podmiotów doradczych. Temat szkolenia to:  Formy opodatkowania działalności pozarolniczej w gospodarstwach rolnych – dylematy podatkowe podatników prowadzących działalność pozarolniczą w gospodarstwie rolnym.

 Program obejmuje 12 godzin zajęć zarówno w formie teoretycznych, jak i ćwiczeń warsztatowych (w tym z wykorzystaniem programu komputerowego do ewidencji zdarzeń gospodarczych Rachmistrz). Szkolenie poprowadzone zostanie przez specjalistów zajmujących się problemami z dziedziny rozwoju działalności pozarolniczej, rachunkowości, inwestycji i finansów.

 Przygotowany program obejmuje zagadnienia z zakresu możliwości wsparcia rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich  w ramach PROW 2014-2020, rejestracji działalności gospodarczej w gospodarstwie rolnym. Omówione zostaną problemy związane z podatkiem dochodowym i podatkiem od towarów i usług (VAT) z uwzględnienie zmian w 2015, wraz z przykładami ewidencji poszczególnych zdarzeń gospodarczych w formie warsztatów.

Szkolenie odbędzie się w Oddziale CDR w Poznaniu przy ul. Winogrady 63 w dniach: 16-17.06.2015 r.  (rozpoczęcie zajęć 15.06.2015 r. – wtorek, o godz. 10.30).

Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień (cena noclegu w przeddzień szkolenia nie jest wliczona w koszt szkolenia i wynosi 60 zł/osoba), co należy zadeklarować na załączonym formularzu zgłoszenia.

Zgłoszenie udziału: w szkoleniu prosimy przesłać do Oddziału CDR w Poznaniu na załączonym formularzu zgłoszenia w terminie do czwartku 11. czerwca 2015 r. Materiały szkoleniowe: uczestnicy otrzymają przygotowane przez organizatorów i prowadzących materiały szkoleniowe.

Koszty udziału w szkoleniu:
-PRACOWNICY ODR - 160,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są koszty wyżywienia i noclegu. Koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) pokrywa Centrum Doradztwa Rolniczego.
-PODMIOTY PRYWATNE, IZBY ROLNICZE – 310,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) oraz wyżywienie i nocleg.

L.p.

Wyszczególnienie

Cena

1. Nocleg 60,00 zł x 1 60,00 zł
2. Śniadanie 15,00 zł x 1 15,00 zł
3. Obiad 24,00 zł x 2 48,00 zł
4. Kolacja 16,00 zł x 1 16,00 zł
5. Serwis kawowy 21,00 zł 21,00 zł
6. Dydaktyka 150,00 zł 150,00 zł

 

Osoby do kontaktu: p. Oskar Wysocki, p. Krzysztof Żok , tel. 61 823 20 81 w. 124; e-mail: o.wysocki@cdr.gov.pl; k.zok@cdr.gov.pl Szczegółowe informację oraz program szkolenia wraz z kartą zgłoszeniową przesyłamy w załączniku. Zachęcamy również Państwa do odwiedzenia naszej stronie internetowej www.cdr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania:
Karta zgłoszenia
Program Szkolenia

 

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: działalności; doradztwa; gospodarstwie; szkolenia; szkolenie; prowadzących; materiały; koszty; pozarolniczej; poznaniu; ; gospodarstwach; rolnych; pozarolniczą; podatkowe; d;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »