Szkolenia uzupełniające dla doradców rolnośrodowiskowych i ekspertów przyrodniczych

Dobiegają końca szkolenia uzupełniające dla doradców rolnośrodowiskowych oraz ekspertów przyrodniczych posiadających uprawnienia do doradzania w ramach Działania rolno-środowiskowo-klimatycznego – PROW 2014-2020, zorganizowane i prowadzone przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Dotychczasowy przebieg szkoleń wskazuje na to, że blisko 90% osób znajdujących się na listach doradców rolnośrodowiskowych oraz ekspertów przyrodniczych ukończy te szkolenia, co jest warunkiem zachowania uprawnień.

 


Osoby, które posiadają uprawnienia, a do 20 czerwca b.r. nie uzyskają zaświadczenia o zdanym egzaminie uzupełniającym, zostaną po upływie tego terminu skreślone z listy – odpowiednio doradców rolnośrodowiskowych i/lub ekspertów przyrodniczych.

Podstawa prawna: Art. 53 ust. 3 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 349 z późn. zm.) oraz Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 października 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania szkoleń i szkoleń uzupełniających oraz przeprowadzania egzaminów i egzaminów uzupełniających (Dz. U. poz. 1821).

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnośrodowiskowych; przyrodniczych; rozwoju; ekspertów; szkoleń; wiejskich; doradców; obszarów; szkolenia; uzupełniające; ; ramach; doradztwa; egzaminów; przepr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »