Sokólski Metal-Fach kolejny raz zaprezentuje się na Agro Show w Bednarach

preview ASW tym roku Agro Show - Międzynarodowa Wystawa Rolnicza w Bednarach będzie obchodzić swoje 20-lecie. Targi rozpoczną się 20 września i trwać będą kolejne cztery dni. Jak co roku na gigantycznej powierzchni - przeszło 120 ha - swoje maszyny i produkty rolnicze zaprezentuje aż 800 wystawców. Wśród tak zacnego grona nie mogło zabraknąć sokólskiego przedsiębiorstwa Metal-Fach, które pochwali się swoim najlepszym sprzętem. 

Bednary, położone zaledwie 25 kilometrów od Poznania to miejscowość gdzie Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych,  organizuje największe rolnicze, plenerowe targi zarówno w Polsce jak i w Europie. W ich trakcie rolnicy mają możliwość poznania kompleksowej oferty wszystkich przydatnych im usług.

Jest to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Oprócz polskich maszyn, prezentowane będą również urządzenia zagraniczne, które pokażą przedstawiciele aż stu firm i przedsiębiorstw.

Już na piątek zaplanowano pierwsze, spektakularne pokazy maszyn rolniczych. W tym roku po raz pierwszy będą one przeprowadzone w nowej formule. Na polu pokazowym zostaną zaprezentowane maszyny do uproszczonej uprawy roli i siewu. Prezentowane będą również rozsiewacze nawozów mineralnych oraz ciągniki i kombajny.

- Bardzo cieszy nas fakt, że kolejny raz możemy prezentować nasz asortyment na tak prestiżowej imprezie. Od wielu lat ciężko pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty i wprowadzaniem do niej tylko takich produktów i maszyn, które są gwarancją efektywnej, wydajnej i co najważniejsze oszczędnej pracy w gospodarstwach zarówno w Polsce jak i na granicą. Serdecznie zapraszamy wszystkich zwiedzających na nasze stanowisko 224 do sektora E – mówi Joanna Jatkowska kierownik marketingu firmy Metal-Fach.

Na targach w Bednarach Metal-Fach pochwali się między innymi agregatami uprawowymi. Nowością będzie możliwość umówienia się na testy przed zakupem.  Rozrzutnikami, w tym nowym 18-tonowym  N277 Cerberus oraz N276 Falcon  z wygodnym obniżonym załadunkiem specjalnie dostosowanym do  potrzeb rolników . Oprócz możliwości oglądania urządzeń, klienci będą mieli szansę na profesjonalne i kompetentne doradztwo techniczne w zakresie odpowiedniego wyboru maszyn i akcesoriów.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

preview AS
TAGI: będą; bednarach; które; kolejny; zaprezentuje; maszyn; metal-fach; sokólski; również; prezentowane; maszyn; ; poznania; pochwali; oprócz; maszyny; wszystkich; oferty; możliwo;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »