Skorzystaj z promocji i weź udział w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

 


Forum Spółdzielczości Mleczarskiej to międzynarodowa konferencja branży mleczarskiej, największa w Europie Środkowo-Wschodniej, która w tym roku odbywa się już po raz szesnasty. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w terminie 26-28 września 2018 roku w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku k. Warszawy.


Z roku na rok konferencja gromadzi coraz większą liczbę wybitnych gości – reprezentantów ministerstw, administracji rządowych i ambasad,  ekspertów oraz przedstawicieli przedsiębiorstw z branży mleczarskiej. Forum Spółdzielczości Mleczarskiej umożliwia spotkanie z najważniejszymi urzędnikami europejskimi oraz największymi graczami polskiej, europejskiej i światowej branży mleczarskiej.


Podczas tegorocznej edycji zostaną poruszone tematy dotyczące m.in. sytuacji na rynku mleka w Polsce, UE i na świecie, wpływu nowej perspektywy finansowej na sektor mleczarski w Europie czy nowych trendów w produkcji mleczarskiej. Konferencja będzie doskonałą platformą do wymiany informacji. To znakomite miejsce do spotkania z najważniejszymi osobami związanymi z funkcjonowaniem całego sektora mleczarskiego w Polsce, Europie i na świecie.


Do 22 maja 2018 r. trwa promocja. Pakiet uczestnictwa w XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej zawierający udział w wykładach, lunchu, przerwach kawowych i imprezach towarzyszących jest w wyjątkowo korzystnej, niskiej cenie. Ponadto oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Uczestników.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność poprawnych zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej: www.forum-mleczarskie.org

Źródło: Biuro Organizacyjne Forum Spółdzielczości Mleczarskiej
ul. Mickiewicza 7/23
15-213 Białystok
tel. +48 85 743 68 56
Twitter: https://twitter.com/XVI_FSM

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: mleczarskiej; spółdzielczości; branży; udział; europie; konferencja; skorzystaj; polsce; ; najważniejszymi; promocji; mleczarskiej.; spółdzielczości; kawowych; świecie. do; przerwach;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »