Seminarium na Targach World Food Moscow 2014

16 września podczas międzynarodowych targów spożywczych World Food Moscow 2014, w siedzibie Ambasady RP w Moskwie, odbyło się seminarium branżowe pt. „Potencjał eksportowy polskich specjalności żywnościowych”. Seminarium zostało zorganizowane przez Agencję Rynku Rolnego wspólnie z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie  w ramach Branżowego Programu Promocji Branży Polskich Specjalności Żywnościowych. Na seminarium obecnych było ponad 100 gości z Polski i z zagranicy.

Zgromadzonych gości powitał Pan Marek Ociepka Radca - Minister, Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Moskwie wraz z Panem Bartłomiejem Kuliszem, Zastępcą Dyrektora Biura Współpracy Międzynarodowej ARR, który w dalszej części przedstawił wykład na temat polskiego potencjału eksportowego branży rolno – spożywczej.

Podczas seminarium część firm zaprezentowało swoje oferty i zaprosiło do odwiedzenia swoich stoisk podczas trwających targów World Food Moscow.

Wśród zaprezentowanych firm były:

  • Interfiber Sp. z o.o.
  • CSI Słowianka
  • Twój Owoc Sp. z o.o.
  • Bakalland S.A.
  • Kaskat Ltd.

Jako podsumowanie spotkania Pan Bartłomiej Kulisz zachęcił do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Polsce tj. imprez targowo – wystawienniczych Polagra Food w Poznaniu oraz World Food Warsaw w Warszawie.

Seminarium towarzyszyły rozmowy b2b oraz degustacja polskich specjalności żywnościowych. Zagraniczni i polscy goście mogli delektować się polskimi produktami dostarczonymi przez firmy biorące udział w Branżowym Programie Promocji Branży Polskich Specjalności Żywnościowych. Wszyscy uczestnicy seminarium mogli również spróbować potraw kuchni polskiej podczas uroczystej kolacji zorganizowanej przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Moskwie.

 

Seminarium na Targach World Food Moscow 2014

Seminarium na Targach World Food Moscow 2014

Seminarium na Targach World Food Moscow 2014

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

bpp seminarium moscow2014 1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: seminarium; promocji; polskich; inwestycji; branży; handlu; podczas; ; gości; o.o.; targach; ambasady; targów; organizowanych; wydarzeniach; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »