Artykuł o Tematyce EkologicznejSŁONECZNY PIKNIK W EKOCENTRUM ICPPC W STRYSZOWIE TERMIN: 10.05.2013

PROGRAM:

11:00-12:00 - Prezentacja instalacji słonecznych pracujących w EKOCENTRUM ICPPC
12:00-13:00 - spotkanie z ekspertem z dziedziny energetyki słonecznej
13:00-15:00 - słoneczny, ekologiczny poczęstunek


UWAGA! SZCZEGÓŁY: www.eko-cel.pl  biuro@icppc.pl  33 8797114


EKOCENTRUM ICPPC jest jedynym w Polsce miejscem gdzie można zobaczyć jak w sposób kompleksowy działają ekologiczne rozwiązania techniczne. Tutaj wszystkie urządzenia pracują np. produkując prąd, ogrzewając wodę i pomieszczenia lub oczyszczając ścieki. Praktycznie działające urządzenia bardzo ułatwiają zrozumienie zasad ich działania. EKOCENTRUM ICPPC odwiedzili m.i : następca tronu Wielkiej Brytanii, Książe Karol, Laureat Oskara, Pan Jan A.P. Kaczmarek, finalistki konkursu Miss Supranational. 


SŁONECZNY PIKNIK W EKOCENTRUM ICPPC jest częścią Europejskich Słonecznych Dni (ESD), które  już po raz trzeci obchodzone są w Polsce! W tym roku będzie około 90 wydarzeń w tym SŁONECZNY PIKNIK W EKOCENTRUM ICPPC – zobacz mapę: http://www.slonecznedni.pl/mapa-wydarzen2013  .  Kampania społeczna Europejskie Słoneczne Dni trwa od 1 do 19 maja i organizowana jest w 19 krajach europejskich w tym samym czasie pod generalnym patronatem The European Solar Thermal Industry Federation (ESTIF).  W Polsce koordynatorem jest Instytut Energetyki Odnawialnej.   


ZAPAMIĘTAJ DATĘ: 10.05.2013 ODWIEDŹ W TYM DNIU EKOCENTRUM ICPPC W STRYSZOWIE WWW.EKO-CEL.PL  (45 KM OD KRAKOWA, 13 KM OD WADOWIC) ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK KORZYSTAĆ Z ENERGII SŁOŃCA!


UWAGA! WFOŚiGW w woj. małopolskim uruchomił dotacje do elektrowni słonecznych (fotowoltaicznych) w wysokości 50%! Podczas SŁONECZNEGO PIKNIKU można będzie uzyskać szczegółowe informacje na temat dotacji. Dodatkowo 08.06.2013 odbędzie się W EKOCENTRUM ICPPC specjalna edycja warsztatów "Fotowoltaika w teorii i praktyce" - szczegóły: www.eko-cel.pl    

PROSIMY O POTWIERDZENIE UDZIAŁU: biuro@icppc.pl , tel. 33 8797114

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: piknik; słonecznych; polsce; europejskich; uwaga!; energetyki; można; termin:; urządzenia; będzie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »