Artykuł o Tematyce Ekologicznej Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2011 – 2012

Informujemy, że ukazał się „Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2011 – 2012”. Jest to już szósta publikacja przygotowana przez Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno – Spożywczych dotycząca rolnictwa ekologicznego. W „Raporcie” znajdują się dane statystyczne w zakresie liczby producentów, powierzchni użytków rolnych i produkcji ekologicznej, a także informacje między innymi o: przepisach na rynku krajowym i Unii Europejskiej, systemie nadzoru, kontroli oraz certyfikacji w rolnictwie ekologicznym. Dane statystyczne zostały opracowane i przygotowane w skali kraju, jak i z podziałem na poszczególne województwa.

 

W przypadku wykorzystywania w całości lub fragmentach danych zawartych w „Raporcie o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2011 – 2012” należy podać informację o źródle pochodzenia: „Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2011 – 2012”, GIJHARS, Warszawa 2013.

Źródło
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
http://www.ijhar-s.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; latach; ekologicznego; polsce; stanie; ; raport; handlowej; jakości; artykułów; przypadku; całości; poszczególne;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »