Pułapka na kuny, koty, lisy – jednostronna żywołapka C5 (17452)

-> Akcesoria Ogrodnicze -> kategoria tymczasowa


PRODUCENT: Polski
Jednostka miary:: szt.

Pułapka na kuny, lisy i koty:

Jednostronna żywołapka przeznaczona do odławiania kun, kotów i lisów. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości ocynkowanych materiałów, co gwarantuje mu wytrzymałość i długą żywotność. Pułapka żyworodna jest w 100% humanitarna – w żaden sposób nie wyrządza krzywdy zwierzętom. 

Żywołapka bez przeszkód mieści się do większości bagażników. Podczas zastawiania pułapki wskazane jest, aby mieć na sobie czysty ubiór – najlepiej pochodzący prosto z prania, ponieważ drapieżniki mają bardzo czuły węch. Z tego samego powodu powinno się stosować rękawiczki jednorazowe.

Kuny, lisy, koty – jak  z nimi walczyć?

Kuny i lisy to drapieżniki, które potrafią wyrządzić wiele szkód. Począwszy od wyjadania jajek, poprzez gnieżdżenie się na strychach, a na porwaniach zwierząt domowych kończąc. Trudno jest z nimi walczyć, gdyż polują głównie nocą, a ich instynkt samozachowawczy pozwala im skutecznie unikać człowieka. Metod walki z nimi jest wiele, a część z nich nie działa w oparciu o metody humanitarne. Są jednak metody bezpieczne, które nie czynią krzywdy niechcianym gościom, ale pozwalają się ich skutecznie pozbyć. Tak może pomóc pułapka na kuny. 

Sprawdzone pułapki na kuny, lisy i koty:

Prezentowana pułapka na kuny to jednostronna żywołapka przeznaczona do odławiania kun, kotów i lisów. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości ocynkowanych materiałów, co gwarantuje mu wytrzymałość i długą żywotność. Pułapka żyworodna jest w 100% humanitarna – w żaden sposób nie wyrządza krzywdy zwierzętom. Pozwala je natomiast skutecznie złapać, a następnie wywieźć w oddalone od naszej posesji miejsce, najlepiej do lasu. Żywołapka bez przeszkód mieści się do większości bagażników, dlatego jej użycie jest jedną z najprostszych metod na walkę z kunami i lisami.   Podczas zastawiania pułapki na kuny wskazane jest, aby mieć na sobie czysty ubiór – najlepiej pochodzący prosto z prania, ponieważ drapieżniki mają bardzo czuły węch. Z tego samego powodu powinno się stosować rękawiczki jednorazowe. Wewnątrz pułapki na kuny warto umieścić przynętę, która skłoni zwierzę do wejścia do środka. To może być surowe jajko lub inne pożywienie, które będzie stanowiło przynętę. W zestawie znajdują się szczypce, z pomocą których można umieścić przynętę na płytce. Jej ruszenie wyzwala mechanizm zamykający klatkę i zwierzę nie może samodzielnie wydostać się na zewnątrz. Jednostronna pułapka na kuny to najlepszy sposób, by pozbyć się ich raz na zawsze, a jednocześnie nie robić im krzywdy.

Pułapka na kuny, lisy i koty - Zawartość zestawu:

- pułapka jednostronna C5
- zawieszka
- szczypce
- zanęta
- rękawiczki foliowe
- poradnik
- płyta

Pułapka na kuny, lisy i koty - parametry:

- długość:  102 cm
- szerokość: 29 cm
- wysokość: 32 cm


Cena: 154.83 BRUTTO / 125.88 NETTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę
Produkt Sprzedaje

Rolmarket

Rolmarket
X

Rolmarket

Rolmarket

Email: sklep@rolmarket.pl

Tel: (24) 260 74 00
Adres: Cieśle 47
09-470 Bodzanów
(POLSKA)

Internetowy sklep ogrodniczy Rolmarket.pl to sklep zarówno dla miłośników ogrodów, jak również oferujący szeroką gamę produktów przeznaczonych dla rolników.
W naszej ofercie znajdują się m. in. nawozy, środki ochrony roślin, agrowłókniny, agrotkaniny, siatki przeciw kretom i ptakom, nasiona traw, opryskiwacze, mierniki i termometry rolnicze, buty robocze i ogrodowe, narzędzia ogrodnicze, piły i siekiery, plandeki okryciowe, beczki, worki i opakowania.

Sklep Rolmarket.pl prężnie działa na rynku od ponad 5 lat, z każdym rokiem poszerzając asortyment i zwiększając grono zadowolonych Klientów.ZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Pułapka na kuny, koty, lisy – jednostronna żywołapka C5 (ID: 17452) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Pułapka na kuny, koty, lisy – jednostronna żywołapka C5 (ID: 17452) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
17452
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Pułapka na kuny, koty, lisy – jednostronna żywołapka C5 (ID: 17452) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
154.83 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 629
żywołapka jednostronna pułapka pułapki najlepiej rękawiczki Pułapka które krzywdy skutecznie ponieważ zastawiania wskazane ubiór pochodzący prosto prania, węch. drapieżniki bardzo czuły mieści samego powodu powinno stosować umieścić zwierzę metody większości czysty przeszkód gwarantuje przeznaczona odławiania kotów lisów. Produkt wykonany najwyższej ocynkowanych materiałów, jakości wytrzymałość żaden długą sposób wyrządza humanitarna żyworodna żywotność. Pułapka szczypce, surowe znajdują użycie zestawie przynętę. jedną stanowiło najprostszych pożywienie, Wewnątrz środka. wejścia walkę skłoni która przynętę, kunami lisami. Podczas których jednorazowe. pomocą zawieszka- jednocześnie szerokość: długość: parametry: - płyta Pułapka poradnik foliowe- zanęta- szczypce- bagażników, zestawu: - Zawartość krzywdy. Pułapka robić zawsze, przynętę pozbyć sposób, najlepszy Jednostronna zewnątrz. wydostać samodzielnie klatkę zamykający mechanizm wyzwala ruszenie płytce. dlatego działa Żywołapka szkód. walczyć, Trudno kończąc. domowych zwierząt porwaniach strychach, gnieżdżenie poprzez jajek, wyjadania Począwszy wyrządzić głównie potrafią drapieżniki, walczyć? Kuny jednorazowe. Kuny, bagażników. Podczas zwierzętom.  Żywołapka koty: Jednostronna szt.Pułapka miary:: Jednostka Polski PRODUCENT: polują nocą, miejsce, pozwalają posesji naszej oddalone wywieźć następnie złapać, natomiast zwierzętom. Pozwala koty: Prezentowana kuny.  Sprawdzone pomóc pozbyć. gościom, instynkt niechcianym czynią bezpieczne, jednak humanitarne. oparciu część wiele, człowieka. unikać pozwala samozachowawczy wysokość:

Wyszukaj Produkt

*

17486ml milk

5edc173c97b5b 4680 1
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »