Procedury, obsługa i logistyka po Brexit w belgijskich portach

7 grudnia 2020 r. obędzie się webinarium organizowane przez Ambasadę Belgii w Warszawie. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do firm zajmujących się eksportem, importem oraz transportem artykułów rolno-spożywczych do krajów trzecich.

Na zdjęciu znajduje się port - z lewej i prawej strony stoją rzędy kontenerów. W Na drugim planie stoją statki i żurawie portowe. W tle widać małe wyspy porośnięte drzewami.

Głównym celem spotkania online będzie przedstawienie procedur granicznych pomiędzy Zjednoczonym Królestwem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej a Unia Europejską po zakończeniu okresu przejściowego - od 1 stycznia 2021 roku. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim w godzinach od 10.00 do 12.00.
Zainteresowanych uczestnictwem w webinarium, zachęcamy do bezpośredniej rejestracji tutaj. Termin rejestracji na wydarzenie upływa 4 grudnia 2020 roku.

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
https://www.gov.pl/rolnictwo/

125ml milk

729
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: procedury; ; wydarzenie; logistyka; brexit; belgijskich; portach; grudnia; obsługa; rejestracji; będzie; języku; prowadzone; spotkanie; okresu; stycznia; przejściowego; godzinach; zakończeniu; eur;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »