Potrzebne informacje nt. nowych zasad wyznaczania ONW

P1080233W związku z przedstawionym do konsultacji społecznych projektem rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Płatności dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, który przewiduje zmniejszenie obszarów ONW zgodnie z nowymi zasadami ich wyznaczania, Zarząd Krajowej Rady Izb rolniczych wystąpił 13 grudnia 2018 r. do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z prośbą o spotkanie w celu poinformowania przedstawicieli wojewódzkich izb rolniczych o założeniach wprowadzanych zmian, aby mogli przekazywać informacje bezpośrednio rolnikom.

Zorganizowanie takiego spotkania uważamy za konieczne ze względu na liczne pytania rolników odnośnie wprowadzanych zmian, w tym negatywne opinie.

 Źródło
 Krajowa Rada Izb Rolniczych
 http://krir.pl

125ml milk

P1080233
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: informacje; obszarów; rozwoju; potrzebne; rolnictwa; wprowadzanych; zmian; ; rolniczych; wyznaczania; nowych; ramatowska; bezpośrednio; wystąpił; grudnia; ministerstwa; prośbą; spotkanie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »