Posiedzenia Komisji w dniu 23 kwietnia 2014 r.

sejmW dniu 23 kwietnia 2014 r., o godz. 11.00, odbędzie się posiedzenie Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w sali nr 118, budynek C w gmachu Sejmu RP w Warszawie.  Podczas posiedzenia przedstawiona zostanie informacja MInistra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o zadaniach realizowanych przez spółki strategiczne Skarbu Państwa, nadzorowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W dniu 23 kwietnia o godz. 15.00, odbędzie się posiedzenie Sejmowej Podkomisji nadzwyczajnej do spraw realizacji programu upraw roślin motylkowych, w sali  nr 102 budynek C-D w gmachu Sejmu RP w Warszawie. Podczas posiedzenia nastąpi rozpatrzenie informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o kontynuacji programu wsparcia upraw roślin motylkowych w latach 2015-2020, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania krajowych źrodeł białka roślinnego w paszach. Podczas posiedzenia nastąpi również rozpatrzenie informacji o możliwości przedłużenia realizacji rządowego programu wieloletniego "Ulepszanie krajowych źródeł białka roślinnego, ich produkcji, systemu obrotu i wykorzystania w paszach" na lata 2016-2020. 

125ml milk

sejm
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: posiedzenia; rozwoju; kwietnia; rolnictwa; programu; ministra; podczas; komisji; informacji; sejmowej; rozpatrzenie; roślin; realizacji; białka; nastąpi; odbędzie; budynek; gmachu; wykorzystania; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »