Polskie stoisko narodowe na targach Vietfood&Beverage 2018

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa od 8 do 11 sierpnia br. już po raz trzeci wziął udział w międzynarodowych targach żywności - Vietfood&Beverage 2018 odbywających się w Ho Chi Minh, w Wietnamie.

Targi Vietfood& Beverage to największa impreza wystawiennicza branży rolno-spożywczej w Wietnamie. Oprócz polskich firm stoiska zorganizowało ok. 600 wystawców m.in z Australii, Chin, Indii, Japonii, Indonezji, Korei i Wietnamu. W ramach powyższych targów swoją ofertę prezentowała także branża technologii przetwarzania i pakowania żywności (Propack Vietnam).

Realizując działania promujące polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych na stoisku o powierzchni 90 m2 KOWR umożliwił 6 polskim firmom produkującym m.in.: owoce, soki i inne produkty z owoców i warzyw, liofilizaty, mleko w proszku oraz produkty zbożowe prezentację oferty potencjalnym zagranicznym kontrahentom.

Podczas każdego dnia targów na naszym stoisku narodowym odbywały się pokazy kulinarne, których celem była promocja polskiej kuchni i żywności oraz zaprezentowanie Polski jako kraju tradycyjnego i jednocześnie nowoczesnego pod względem kulinarnym.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom Vietfood and Beverage 2018 polscy przedsiębiorcy w dniu 7 sierpnia uczestniczyli w rozmowach B2B z potencjalnymi wietnamskimi partnerami, a także odwiedzili sieci handlowe w Wietnamie oraz zapoznali się z ich ofertą podczas store-checku.

 

 

 Źródło
 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 http://www.kowr.gov.pl

125ml milk

polskie stoisko narodowe na targach vietfoodbeverage 2018 2 miniatura 1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; polskie; ; targach; żywności; stoisko; stoisku; także; targów; ramach; beverage; produkty; ośrodek; sierpnia; wsparcia; rolnictwa; narodowe; vietfood&beverage; narodowym; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »