Polska branża hodowlana już wkrótce spotka się w Global Expo

Ponad 90 firm z branży hodowlanej przyjedzie do Warszawy do nowego centrum Global Expo, które powstało na dawnych terenach FSO, na „Agro Days. Dni Hodowcy 2019”. Będzie to dla nich okazja, by zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę w gospodarstwie, a także pozyskać wiedzę podczas warsztatów i paneli, która pomoże rozwijać im biznes. Ciekawostką będą też unikatowe makiety obiektów inwentarskich wraz z całym wyposażeniem w skali od 1:1. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 lutego 2019 r. przy ul. Modlińskiej 6D.

­- Agro Days to wyjątkowe wydarzenie dedykowane hodowcom bydła, drobiu i trzody chlewnej, które łączy funkcje biznesowe i edukacyjne. Dzięki rozbudowanemu programowi spotkań merytorycznych dostarcza uczestnikom specjalistycznej wiedzy, która ma wesprzeć ich w rozwoju prowadzonej działalności. Poprzednia edycja imprezy zgromadziła 3 tysiące hodowców i 76 wystawców z całego kraju. Mamy nadzieję, że znacznie większe możliwości nowo otwartej hali Global Expo, przyczynią się do tego, że tegoroczna impreza Agro Days będzie rekordowa - mówi Bartosz Sosnowski, wiceprezes zarządu Centrum Targowo-Kongresowego, operatora Global Expo.

Podczas Agro Days 2019 wystawcy będą prezentować najlepsze praktyki z różnych obszarów i etapów hodowli, a także dzielić się swoim doświadczeniem w tym zakresie. Imprezie towarzyszyć będą merytoryczne dyskusje i warsztaty dotyczące rozmaitych aspektów rynku. Eksperci będą rozmawiać m.in. o procesach inwestycyjnych w gospodarstwie, hodowli minimalizującej użycie antybiotyków, systemach IT wspomagających obiekty agro, a także zwyczajach zakupowych Polaków w zakresie produktów mięsnych, nabiału, jaj, w tym zdrowej żywności. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. Osoby planujące budowę nowych obiektów inwentarskich będą mogły obejrzeć makiety tego typu miejsc wraz z całym wyposażeniem w skali od 1:1. Zaplanowano też konkursy z nagrodami i pokaz gotowania na żywo z MasterChefem.

Nowoczesne centrum Global Expo, gdzie zorganizowane będą Agro Days 2019, mieści się przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy. Obiekt zapewnia największą w stolicy halę targową pod jednym dachem o wyjątkowych parametrach, wynikających z zachowania funkcjonalności dawnych hal magazynowych FSO. Do dyspozycji organizatorów jest też piętro konferencyjne z salą na eventy i dostępem do sal modułowych, w których odbywać się mogą merytoryczne spotkania. W najbliższym czasie w obiekcie uruchamiane będą kolejne funkcjonalności – restauracja na 300 miejsc i parking dla 1400 aut. Docelowo w ramach obiektu będzie działać też hotel ze 150 pokojami, którym zarządzać ma renomowany partner.

Więcej na www.globalexpo.pl.

***

Global Expo to najnowocześniejszy obiekt targowo-eventowy na mapie Warszawy i jeden z największych tego typu w Polsce. Powstał w ramach rewitalizacji części dawnych terenów FSO na Żeraniu i łączy surowy, poprzemysłowy design z innowacyjnymi rozwiązaniami. Największa w stolicy hala wystawiennicza pod jednym dachem, unikatowa kombinacja parametrów technicznych i zachowane funkcjonalne elementy dawnej fabryki na terenie obiektu stwarzają niemal nieograniczone możliwości w zakresie organizacji różnego rodzaju imprez, nawet takich, które dotychczas nie mieściły się w budynkach. Atutem obiektu jest też piętro konferencyjne z dużą salą eventową i salami konferencyjnymi przeznaczonymi na mniejsze spotkania. Stopniowo uruchamiane będą kolejne funkcjonalności, w tym zaplecze cateringowe, restauracja na 300 miejsc czy parking dla 1400 aut. Global Expo jest zlokalizowane przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy, zapewniając dogodny dojazd z każdej części miasta. Obiektem zarządza doświadczony operator - Centrum Targowo-Kongresowe.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: będą; global; centrum; które; obiektu; także; dawnych; będzie; miejsc; polska; merytoryczne; wydarzenie; całym; wyposażeniem; inwentarskich; makiety; jednym; funkcjonalności; spotkania.; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »