Podatki w gospodarstwie rolnym – szkolenie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza na szkolenie doradców z wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego w dniach 16 – 17 grudnia 2013 roku nt.: "Podatki w gospodarstwie rolnym (w tym prowadzenie zapisów rachunkowych na potrzeby ewidencji zdarzeń gospodarczych w gospodarstwie)".

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z obowiązującymi formami i zasadami opodatkowania w polskim systemie podatkowym. Program szkolenia obejmuje również nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie rozliczeń podatku od towarów i usług.

Rozpoczęcie szkolenia planowane jest o godz.11.00, a zakończenie dnia następnego o godz. 13.00. Szkolenie będzie realizowane w CDR O/Radom, ul. Chorzowska 16/18.
Udział w szkoleniu  jest bezpłatny (dydaktyka, materiały szkoleniowe, nocleg, wyżywienie), instytucja delegująca pokrywa jedynie koszt dojazdu uczestników.

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia po uprzednim zgłoszeniu.

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, należy niezwłoczne powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia, w przeciwnym razie instytucja delegująca zostanie obciążona kosztami posiłków za pierwszy dzień.

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać na załączonym formularzu do 9 grudnia 2013 roku  na adres radom@cdr.gov.pl; w.kowalski@cdr.gov.pl lub faksem na numer 48 365 49 70.

Opiekę merytoryczną szkolenia sprawuje Bolesław Pieczyński b.pieczynski@cdr.gov.pl tel. (48)365 69 40, a opiekę organizacyjną Wojciech Kowalski tel. (48) 365 69 25.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia
Harmonogram zajęć

 

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenia; szkolenie; doradztwa; rolnym; gospodarstwie; grudnia; o/radom; ; instytucja; podatki; delegująca; rolniczego; rozpoczęciem; najmniej; szkolenia; ; przeciwnym; niezw;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »